Hlavní navigace

Axis představuje nová záznamová řešení

6. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Axis
Řadu záznamových zařízení AXIS Camera Station S10 tvoří tři modely připravené k funkci ihned po vybalení

Nová řada nabízí řešení pro záznam videa, která zjednodušují instalaci a nastavení pro středně velké aplikace, jako jsou školy, průmysl a větší obchody, jež vyžadují systém s bohatými funkcemi pro dohled s vysokým rozlišením.

Axis

Řešení AXIS Camera Station je předinstalované na kvalitních serverech a nakonfigurované tak, aby dokonale ladilo se širokou škálou síťových kamer Axis a poskytovalo jak snadnou instalaci, tak spolehlivost.

Řadu záznamových společnosti AXIS Camera Station S10 tvoří následující modely:

  • AXIS S1016, model pro pracovní stanice k použití v kancelářském prostředí umožňující instalaci až 16 video kanálů
  • AXIS S1032, model pro rackové servery umožňující instalaci až 32 video kanálů
  • AXIS S1048, model pro rackové servery umožňující instalaci až 48 video kanálů

Řídicí software AXIS Camera Station je předinstalován. Tento software nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, jež splňuje nároky na efektivní a aktivní dohled, jako například flexibilní živé obrazové výstupy, mapy sledovaných míst, bohaté možnosti konfigurace reakce na události, účinné řízení alarmů a velmi citlivé řízení PTZ (otáčení/naklánění/přiblížení obrazu). Nastavení systému, například jednotlivých kamer a úložných míst, jsou předkonfigurována, aby detailní konfigurace systému byla ještě snadnější a bylo možné snadno dosáhnout maximálního možného výkonu.

Hardwarové součásti, které tvoří například pevné disky, grafické karty a procesory, jakož i kapacity úložišť, jsou optimalizovány tak, aby splnily požadavky na spolehlivý dohled s vysokým rozlišením. Pro zajištění odolnosti systému s postupem času mají všechny hardwarové i softwarové součásti řešení podporu po dobu tří let.

Cloud22

Další vlastnosti a funkce řady záznamových zařízení AXIS Camera Station S10:

  • Předinstalovaný operační systém, například Windows 7
  • Záznamová zařízení je možné snadno rozšiřovat o přídavné moduly s licencí AXIS Camera Station
  • Podpora pro více monitorů
  • Volitelný doplněk: pracovní stanice AXIS Camera Station S9001 Desktop Terminal

Záznamová zařízení řady AXIS Camera Station S10 jsou v České republice a na Slovensku dostupná od června 2015 prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis. Doporučená maloobchodní cena pro model AXIS S1016 je 92 500 Kč, pro AXIS S1032 254 000 Kč a pro AXIS S1048 369 435 Kč.