Hlavní navigace

Azlan představil mobilní aplikaci pro prodejce Cisco

10. 1. 2011

Sdílet

Azlan, divize společnosti Tech Data Corporation zaměřená na distribuci s přidanou hodnotou, poskytuje prodejcům Cisco Small Business produktů mobilní aplikaci pro kontrolu dostupnosti zboží na skladě. Jaké má funkce a kde ji získat?

Azlan představil mobilní aplikaci pro prodejce Cisco Prostřednictvím mobilní aplikace TD Azlan mohou prodejci, kteří vlastní mobilní telefony BlackBerry nebo iPhone, kontrolovat aktuální stav zásob produktů Cisco Small Business v regionálním skladu společnosti Tech Data v Boru u Tachova. Aplikace zároveň dokáže vyhledat vhodnou náhradu konkurenčního produktu z Cisco portfolia.

Uživatelé zatím nemohou provést prostřednictvím aplikace objednávku a nenaleznou zde ani informace o cenách zboží. Partneři si však mohou předvolit číslo, na které mohou volat v případě potřeby detailnějších informací.

Dlouholeté zkušenosti ukazují, že schopnost rychle reagovat na požadavek zákazníka v oblasti small business řešení je základním klíčem k obchodnímu úspěchu prodejce. A právě tato aplikace ve spojení s mobilními technologiemi významnou měrou napomáhá našim partnerům okamžitě reagovat na požadavky jejich zákazníků a to bez ohledu na to, kde se právě nacházejí,“ uvedl v tiskovém oznámení Karel Šťastný, Cisco Business Unit Manager.

top100

Verze pro Android se chystá

Pro použití nového softwaru musí mít prodejce zřízen aktivní přístup do on-line prodejního systému Tech Data eTouch. V současné době je aplikace dostupná pro BlackBerry Bold a BlackBerry Curve, Apple iPhone 3, 3GS, 4 a iPad. Verze pro BlackBarry je k dispozici na speciálním webu divize Azlan. Majitelé Apple zařízení mohou využít App store a vyhledat aplikaci pod slovem „Azlan“.

Konkrétní termín verze pro Android Tech Data zatím neozmámila, další funkce by však měly být k dispozici v průběhu prvního čtvrtletí 2011. Aplikaci vyvíjí společnost Fonkmobile.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld