Hlavní navigace

B&O představil BeoVision 7-40 s integrovaným Blu-ray přehrávačem

29. 11. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost Bang & Olufsen představila nový televizor s názvem BeoVision 7-40, který nabídne integrovaný Blu-ray přehrávač a podporu 3D.

BeoVision 7-40 obsahuje nejnovější technologie zprostředkování obrazu a zvuku spolu s vynikajícím designem. Televizor je navíc jedním z mála na světě, který obsahuje integrovaný Blu-ray přehrávač s podporou 3D. Podle produktového managera Bang & Olufsen Oleho Moltsena televizor nabídne vynikající obraz především díky novému LCD displeji s dvoustranným LED podsvícením. "Třetí rozměr je s tím, jak Hollywood a herní průmysl produkují více a více 3D materiálu, stále žádanější. V 3D navíc začíná vysílat stále více televizních kanálů. Kvalita 2D obrazu je však stejně důležitá, neboť tento obraz naši zákazníci využijí nejvíce," řekl Moltsen.

BeoVision 7-40 s integrovaným Blu-ray přehrávačem nabídne Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů) na displeji o úhlopříčce 101 cm nebo 140 cm. Mezi další zajímavé specifikace patří obnovovací frekvence 240 Hz, kontrast 5000:1, odezva 4ms a HDMI/VGA vstupy. Blu-ray přehrávač podporuje formáty BD-ROM, BD-R/RE, DVD-ROM, Audio CD, CD-R/RW (jen CD-DA), DVD-R/RW. V balení s televizorem jsou dodávány dva páry 3D brýlí.