Hlavní navigace

Bang & Olufsen BeoVision 7 s Blu-ray

3. 6. 2009

Sdílet

 Autor:
Známý výrobce designové audio a video techniky přichystal pro zákazníky s tučnými peněženkami novou lahůdku v podobě HD LCD televize BeoVision 7 s integrovaným Blu-ray přehrávačem.

Kdo chce to nejlepší stylové provedení a dokázat ostatním, že má na to si pořídit špičkovou techniku nad kterou mohou sousedé závistí jen slintat, pro toho je Bang & Olufsen značkou zaslíbenou. Tento dánský výrobce nyní pro své náročné zákazníky přichystal další novinku v podobě LCD HD televize BeoVision 7-40 s integrovaným Blu-ray přehrávačem (pozor, tato změna se netýká 32“ modelu BeoVision 7-32, který má navíc jen rozlišení 720p).

Novinka podporuje Blu-ray Profile 2.0, to znamená i BD-Live funkce pro zobrazení extra obsahu a stahování souvisejících informací z internetu. 40“ (101 cm) televizor s rozlišením 1920x1080 bodů a se 100Hz vyhlazováním obrazu má integrovaný analogový tuner, digitální DVB-HD a DVB-S/T jsou nabízeny jako „volitelné“.

Televizor lze dále doplnit esteticky vhodným soundbarem BeoLab 7-2, popřípadě minimalistickým BeoLab 7-4, pokud jde někomu o styl více než o kvalitu zvuku. Jeden ze soundbarů je už v ceně modelu.

Doporučená cena pro americké zákazníky je stanovena na 13500 dolarů (~270000 korun, ~10000 euro), za což dostanete i na výběr z několika barevných provedení, včetně velmi působivé modré a červené, a spolu s televizorem i motorizovaný stolek, takže si můžete dálkovým ovladačem hýbat televizí po bytě. Návštěvám vypadnou oči údivem.

Bang & Olufsen BeoVision 7

skoleni

Bang & Olufsen BeoVision 7

Bang & Olufsen BeoVision 7