Hlavní navigace

Bang & Olufsen představil televizní set Beovision Harmony

7. 5. 2019

Sdílet

 Autor: BANG & OLUFSEN
Tak, jako motýl rozpíná svá křídla, se přední strana nové televize Beovision Harmony rozkládá do stran a odhaluje tenkou obrazovku

Bang & Olufsen dnes představil novou televizi Beovision Harmony, která pozvedne design prostoru a naplní ho spektakulárním zvukem. Když je televize Beovision Harmony vypnutá, nebo slouží jen k přehrávání hudby, tenká obrazovka sedí nízko při zemi, zčásti zakrytá dvěma křídly přední stěny. Ta jsou vyrobena z kombinace hliníku a dubového dřeva a nachází se v nich výkonné reproduktory. Když se Beovision Harmony zapne, části přední strany se vyklopí, přesně tak, jak motýl rozevírá křídla. Obrazovka televize se vysune nahoru do ideální výšky pro sledování. Když se naopak televize vypne, celá tato sekvence proběhne pozpátku. 

BANG & OLUFSEN

Přední hliníkovo-dubová strana vyrobená s maximálním citem pro detail ukrývá pokročilou techniku, která je naladěná tak, aby odhalila všechny detaily hudby a zvuku. Sofistikovaně skládaný vzor je pečlivě navržen s ohledem na maximalizaci akustického výkonu tříkanálového plně aktivního zvukového centra s DSP. Ve spojení s nejnovější 77-palcovou OLED obrazovkou s jasným podsvícením vdechuje tato ozdoba domácnosti a centrum luxusní zábavy nový život filmům, sportovním přenosům a nejoblíbenějším seriálům.

Beovision Harmony je navržen jako středobod domácí zábavy. S robustním a skutečně silným zvukovým systémem nabízí Beovision Harmony pokročilé schopnosti v oblasti streamovaní hudby s integrovanými službami jako Tune-In a Deezer. Ze svého smartphonu potom můžete streamovat pomocí vestavěných funkcí Apple Airplay 2, Chromecast, nebo přes Bluetooth. Beovision Harmony také disponuje nejnovějším operačním systémem LG platformy webOS 4.5, který umožňuje přístup k nejoblíbenějším obsahovým službám, jako jsou Netflix, Amazon či YouTube.

Televize se také bezproblémově integruje s rozšiřující se nabídkou multiroom produktů od Bang & Olufsen. Pro ty, kteří se chtějí kompletně ponořit do prvotřídního prostorového zvuku, nabízí Beovision Harmony vestavěný 7.1 dekodér. Ten umožní připojit až osm Beolab reproduktorů, jako Beolab 18, Beolab 50 a Beolab 90.

Všechny zdroje a připojené zařízení je možné kontrolovat pomocí ovladače Beoremote One – krásného kusu techniky, který byl navržen s největším ohledem na ergonomii a je vyroben z jednoho kusu extrudovaného hliníku.

Dostupnost

Beovision Harmony včetně televize LG OLED C9 77“ optimalizované pro Bang & Olufsen bude dostupná od října 2019. Televize bude dostupná v provedení přední strany v kombinaci hliník/dubové dřevo, nebo kombinované dvojtónové látky barvy Grey Melange a hliníku se dvojicí polohovacích možností – podlahovým stojanem, nebo nástěnným držákem.