Hlavní navigace

Barcelona 2015: Lenovo Vibe Shot, A 7000 i kapesní projektor

4. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo na Mobile World Congress 2015 v Barceloně rozšířila své portfolio chytrých telefonů o tři nová zařízení - Vibe Shot a A7000, a kapesní projektor Lenovo Pocket Projector.

Společnost Lenovo na Mobile World Congress 2015 v Barceloně rozšířila své portfolio chytrých telefonů o tři nová zařízení - Vibe Shot a A7000, a kapesní projektor Lenovo Pocket Projector.

Lenovo navrhlo Vibe Shot s ohledem na konektivitu a mobilitu. První smartphone a fotoaparát v jednom, Lenovo Vibe Shot, byl vyvinut tak, aby byl skutečným crossover zařízením. Je to zaprvé fotoaparát a za druhé také zcela plnohodnotný smartphone. Mnoho lidí dává podle posledních trendů přednost většímu displeji u smartphonů, a proto Lenovo odhaluje také nový smartphone A7000. S 5,5palcovým displejem je primárně určený pro zábavu a jako první v segmentu vybavený technologií Dolby Atmos.

Pro začínající fotografy Lenovo vybavilo Vibe Shot účelnými technologiemi, počínaje jeho 16megapixelovým zadním fotoaparátem s modulárním objektivem skládajícím se ze šesti čoček. Fotoaparát má plnohodnotný 16:9 světelný snímač pro fotografování v tmavých interiérech nebo v noci. Díky tříbarevnému blesku se jas fotografií automaticky upraví na základě okolních světelných podmínek a optická stabilizace obrazu snižuje rozmazání a udržuje fotografie ostré. Vibe Shot nabízí infračervenému ostření, mechanické tlačítko spouště, které stačí jednoduše stisknout namísto hledání správného místa na displeji. Uživatelé mohou používat fotoaparát vybavený přednastaveným Smart a pokročilým režimem Pro a snadno přecházet mezi oběma režimy pohybem přepínače.

Na opačné straně se nachází 5palcový FHD displej. Smartphone se systémem Android 5.0 Lollipop a procesorem Qualcomm Snapdragon nabízí 32GB úložiště s možností dalších 128 GB hudby, filmů a fotografií na microSD kartě. Nahrávat a rychle stahovat data pomocí LTE, nebo se připojit přes Wi-Fi hotspot, a dokonce i používat dva samostatné datové tarify je možné díky duální Vibe Shot bude k dostání v elegantním, tenkém a lehkém hliníkovém rámu, přičemž uživatelé si mohou vybrat z červené, bílé nebo šedé barvy.