Hlavní navigace

Barevné disky Toshiba s 3TB a 6TB kapacitou

17. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Toshiba
Toshiba navyšuje kapacitu svých disků CANVIO. 2,5palcové přenosné disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT nabízejí nyní až 3 TB úložného prostoru a kapacita 3,5palcového modelu CANVIO DESK byla navýšena až na 6 TB.

3 TB prostoru přenosného disku CANVIO BASICS dokážou pojmout například 856 500 digitálních fotografií, 789 000 digitálních hudebních souborů nebo 2 460 filmů. To vše se snadno vejde do kapsy a je chráněno interním senzorem otřesů a technologií zajištění hlav disku. Přístroj komunikuje s Microsoft Windows, ale může být připojen i na starší hardware, a to bez nutnosti instalace softwaru.

Canvio_Connect_II_family_image_01

CANVIO CONNECT II dokáže navíc zajistit vzdálený přístup k datům z vašeho počítače, tabletu nebo smartphonu, ať jste kdekoli. Software pro vzdálený přístup, nástroje pro zálohování a NTFS driver jsou předinstalovány na disku již při dodání. Na výběr je několik barevných provedení a uživatele jistě potěší i 10GB prostor, který získají v cloudovém úložišti.

3,5palcový externí disk CANVIO DESK je nyní s kapacitou až 6 TB plnohodnotným obchodním partnerem. Za použití technologie USB 3.0 nabízí rychlý přenos dat. Základní vybavení tvoří software NTI Backup Now EZ, který zefektivňuje proces zálohování a poskytuje vyšší ochranu uložených dat.

Přenosné hard disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT II budou od dubna dostupné ve variantě 3 TB a od května se budeme moci těšit i z 6 TB verze modelu CANVIO DESK. Jsou kompatibilní s Microsoft Windows 8.1, 8 a 7, využívají rozhraní USB 3.0 a jejich rozhraní umožňuje přenosovou rychlost až 5 Gb/s a dodávány jsou s dvouletou zárukou.