Hlavní navigace

Barevný smartphone Goclever Quantum 400

30. 4. 2014

Sdílet

 Autor: Goclever
Společnost Goclever představuje novou produktovou řadu chytrých telefonů, která je plná jarních barev. Zaujmou každého, kdo si přeje cenově dostupný chytrý telefon pro snadné telefonování, používání e-mailů, přístupu na Facebook a pro další aplikace v operačním prostředí Android.

Společnost Goclever představuje novou produktovou řadu chytrých telefonů, která je plná jarních barev. Zaujmou každého, kdo si přeje cenově dostupný chytrý telefon pro snadné telefonování, používání e-mailů, přístupu na Facebook a pro další aplikace v operačním prostředí Android.

Rámeček telefonu je bílý, ale může být odstraněn a nahrazen temně černým, žlutým nebo modrozeleným panelem či kombinací těchto barev (černá a žlutá, žlutá a modrozelená, modrozelená a černá). Sada v barevném konceptu „The Colour Concept“ obsahuje tři kusy barevných zadních panelů, pogumované rámečky a ochranné folie pro displej.

Co se týče technických specifikací je chytrý telefon Goclever Quantum 400 vybaven 4palcovým IPS displejem s rozlišením 800 x 400 pixelů, čtyřjádrovým procesorem 1,2 GHz Cortex A7, grafickým procesorem Broadcom VideoCore IV, 512 MB RAM a vnitřní pamětí 4 GB.

Zařízení běží na operačním systému Android 4.2, podporuje až dvě karty SIM a je vybaveno dvěma fotoaparáty (0,3 Mpix na přední straně a 2M Mpix na straně zadní). Vnitřní paměť může být rozšířena pomocí karet microSD (až na 32 GB). Připojení je možné přes MicroUSB 2.0 OTG. K dispozici je i 3,5mm audio vstup pro sluchátka. Zařízení je také vybaveno modulem GPS (s podporou A-GPS + GLONASS) s předinstalovanými mapami Polska, České republiky a Slovenska, tunerem FM, světelným senzorem a baterií 1600 mAh. Rozměry telefonu Quantum 400 jsou 117 x 63 x 11,2 mm a přístroj váží 112 g.

Goclever Quantum 400 je k dostání prostřednictvím internetových obchodů a ve vybrané prodejní síti. Doporučená koncová cena se sadou 9 barevných doplňků je 2 599 Kč