Hlavní navigace

Barevný smartphone Goclever Quantum 400

 Autor: Goclever
Společnost Goclever představuje novou produktovou řadu chytrých telefonů, která je plná jarních barev. Zaujmou každého, kdo si přeje cenově dostupný chytrý telefon pro snadné telefonování, používání e-mailů, přístupu na Facebook a pro další aplikace v operačním prostředí Android.
Adam Kencki 30. 4. 2014

Sdílet

Společnost Goclever představuje novou produktovou řadu chytrých telefonů, která je plná jarních barev. Zaujmou každého, kdo si přeje cenově dostupný chytrý telefon pro snadné telefonování, používání e-mailů, přístupu na Facebook a pro další aplikace v operačním prostředí Android.

Rámeček telefonu je bílý, ale může být odstraněn a nahrazen temně černým, žlutým nebo modrozeleným panelem či kombinací těchto barev (černá a žlutá, žlutá a modrozelená, modrozelená a černá). Sada v barevném konceptu „The Colour Concept“ obsahuje tři kusy barevných zadních panelů, pogumované rámečky a ochranné folie pro displej.

Co se týče technických specifikací je chytrý telefon Goclever Quantum 400 vybaven 4palcovým IPS displejem s rozlišením 800 x 400 pixelů, čtyřjádrovým procesorem 1,2 GHz Cortex A7, grafickým procesorem Broadcom VideoCore IV, 512 MB RAM a vnitřní pamětí 4 GB.

Zařízení běží na operačním systému Android 4.2, podporuje až dvě karty SIM a je vybaveno dvěma fotoaparáty (0,3 Mpix na přední straně a 2M Mpix na straně zadní). Vnitřní paměť může být rozšířena pomocí karet microSD (až na 32 GB). Připojení je možné přes MicroUSB 2.0 OTG. K dispozici je i 3,5mm audio vstup pro sluchátka. Zařízení je také vybaveno modulem GPS (s podporou A-GPS + GLONASS) s předinstalovanými mapami Polska, České republiky a Slovenska, tunerem FM, světelným senzorem a baterií 1600 mAh. Rozměry telefonu Quantum 400 jsou 117 x 63 x 11,2 mm a přístroj váží 112 g.

Goclever Quantum 400 je k dostání prostřednictvím internetových obchodů a ve vybrané prodejní síti. Doporučená koncová cena se sadou 9 barevných doplňků je 2 599 Kč