Hlavní navigace

Baterie Panasonic eneloop AA 1 900 mAh

28. 4. 2014

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent 2014 za ekologické dobíjecí baterie s extrémně dlouhou životností

Společnost Panasonic uvádí na trh unikátní dobíjecí baterie eneloop, které mají extrémně dlouhou životnost, šetří energii, a tím i peníze a životní prostředí. Akumulátory eneloop kombinují výkon a výhody suchých článků s efektivností nákladů a udržitelností dobíjecích baterií. Nové baterie eneloop mohou být dobity až 2 100krát!

To z nich činí jedny z nejlépe použitelných dobíjecích baterií na trhu, které zároveň výrazně pomáhají při redukci elektroodpadu. Baterie eneloop se dodávají přednabité pomocí solární energie, takže mohou být použity ihned po nákupu nebo po delším skladování. Zatímco jiné dobíjecí akumulátory se samy postupně vybíjejí, takže množství uložené energie v nich postupně klesá, baterie eneloop zůstávají nabité výrazně déle. Po plném dobití zůstane v eneloop, i po pěti letech samovybíjení, přibližně 70 procent jejich maximální energie.

Baterie Panasonic

Tím nabízejí podobný komfort jako klasické suché baterie a také se výborně hodí jak pro každodenní užívání, tak pro „zálohu“ v případech potřeby. Na rozdíl od jiných baterií fungují baterie eneloop skvěle také při 0 °C, ale díky možnosti používání při teplotách až do -20 °C jsou výbornou volbou pro venkovní aktivity třeba v průběhu zimy. V neposlední řadě lze baterie eneloop bezpečně dobít i po jen částečném vybití beze strachu, že by byla poškozena paměť baterií. 

Cena: bude upřesněna u prodejců.

www.panasonic-batteries.com/

panasonic.net/energy/battery/eneloop/