Hlavní navigace

Belkin na veletrhu IFA: ovládání domácnosti smartphonem a další podzimní novinky

 Autor: Belkin
Společnost Belkin v rámci veletrhu IFA 2012 v Berlíně představí řadu WeMo pro ovládání domácnosti přes mobilní aplikaci, dvoupásmové routery s podporou standardu 802.11ac nebo zařízení Belkin@TV plus, s kterým nikdy nepřijdete o svůj oblíbený seriál nebo sportovní přenos.
Redakce 29. 8. 2012

Sdílet

Návštěvníci veletrhu IFA si od 31. srpna do 5. září budou na ploše 180m2 moci vyzkoušet nejen nejnovější příslušenství ke smartphonům, tabletům či ultrabookům z produkce společnosti Belkin, kterou naleznou na stánku číslo 204 v hale 9.

 

Mezi produkty, které budou v Evropě na veletrhu IFA debutovat, patří:

Automatizace domácnosti Belkin WeMo, která umožní ovládat domácí zařízení, jako jsou topná tělesa, lampy a kuchyňské spotřebiče přes aplikaci ve vašem smartphonu. Řada WeMo obsahuje WeMo Switch, Switch + Sensor s pohybovým čidlem a dětskou chůvičku WeMo Baby Monitor, jež na dálku pohlídá vaše dítě z libovolného iOS zařízení (v5 nebo vyšší).

Belkin Thunderbolt Express Dock je prvním dokovacím řešením této značky, které mohou využívat uživatelé počítačů PC i Mac. Stanice nabízí okamžitý přístup až k devíti periferiím, díky čemuž zprostředkuje snadný přechod ze stolního počítače k mobilnímu zařízení. Nejnovější verze doku nabízí tři porty USB 3.0, eSata a Thunderbolt.

Belkin @TV Plus – novinka v sérii zábavních zařízení Belkin. Funguje přes Wi-Fi/3G když jste na cestách a přes Wi-Fi síť, když jste doma. Umožnuje sledovat živé i nahrané televizní vysílání z vašeho domova na mobilním zařízení.

Nová řada bezdrátových routerů Belkin AC+ s podporou standardu 802.11ac, gigabitovými LAN porty a schopností provozu v obou frekvenčních pásmech 2,4 GHz a 5 GHz.

Zdroj: TZ Belkin