Hlavní navigace

Belkin tizi nabízí teleizi pro iPad a iPhone

15. 9. 2011

Sdílet

 Autor:
Belkin rozšiřuje svou nabídku příslušenství pro iPad a iPhone o zařízení tizi, které přináší televizi přes Wi-Fi.

Společnost Belkin uzavřela strategické partnerství se společností equinux. V první fázi spolupráce budou usilovat o rozšíření tržního podílu mobilního televizního přístupového bodu tizi, který umožňuje přijímat volné televizní kanály digitálního pozemního vysílání (DVB-T). Belkin podle této partnerské dohody začne tizi distribuovat pod svou značkou po celém světě od srpna 2011. Společnost equinux, která tizi navrhla pro mobilní použití se zařízením iPad a iPhone, tímto televizním řešením opět potvrzuje své inovační prvenství.

tizi přenáší digitální televizní signál (DVB-T) v nejvyšší možné kvalitě do zařízení iPad, iPhone, iPod touch a Mac prostřednictvím integrovaného přístupového bodu WiFi. Dále umožňuje zaznamenávat video v zařízení s operačním systémem iOS bez jakékoli ztráty kvality. Uživatelé tak mohou sledovat oblíbené pořady a fotbalové zápasy bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Mohou se vydat třeba na túru nebo do zahradní restaurace.

Díky inteligentní funkci vyhledávání kanálu na základě pozice GPS najde aplikace tizi.tv televizní kanál čtyřikrát rychleji, než je obvyklé u standardních postupů, a uloží seznam kanálů pro více míst přímo v zařízení tizi. Podporuje „retina“ displej telefonu iPhone 4, který disponuje vysokým rozlišením. Na telefonu iPhone a tabletu iPad zobrazí televizní obsah na výšku i na šířku. Poskytuje také přehled o celém televizním programu, včetně log jednotlivých kanálů a jejich připravovaných pořadech.

tizi je oceňovaný televizní přijímač pro iPad a iPhone.Zařízení tizi jako první původní mobilní televizní přístupový bod pro pozemní digitální vysílání v Evropě obdrželo celou řadu ocenění za uživatelské pojetí a dosáhlo úspěchů v obecných i odborných testech.

Zařízení Belkintizi Mobile TV (F8Z890cw) bude dostupné od září. Doporučená koncová cena je 3699 Kč.

Belkin tizi

Byl pro vás článek přínosný?