Hlavní navigace

Belkin v ČR začíná prodávat Keyboard Folio pro iPad 2

13. 10. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost Belkin na českém trhu představila nové příslušenství pro iPad 2 s názvem Keyboard Folio - klávesnici s ochranným pouzdrem v jednom.

Klávesnice Keyboard Folio je osazena klávesami TruType, které nabízejí pohodlí standardní počítačové klávesnice a doplňují funkce tabletu iPad 2 nastavitelnými režimy pro psaní a prohlížení. Podle výrobce "pružinový mechanismus pod každou klávesou zaručuje hmatovou odezvu po každém úhozu a umožňuje psát rychleji a s méně chybami než na dotykové obrazovce".

„Lidé dávají najevo nechuť ke křehkým gumovým klávesnicím a požadují řešení, které funguje a vypadá jako skutečná klávesnice notebooku“, řekl Tristan Lericollais, ředitel divize Mobility společnosti Belkin pro Evropu, Blízký východ a Afriku. Klávesnice s pouzdrem Keyboard Folio je velmi lehká a tenká. Díky trojdílnému provedení může uživatel nepoužívanou klávesnici skrýt a ochránit tak displej při přepravě. Klávesnice komunikuje s iPadem bezdrátově pomocí Bluetooth a výdrž její baterie podle Belkinu činí 60 hodin. Cena Keyboard Folio pro český trh byla stanovena na 2499 Kč.