Hlavní navigace

BenQ představuje herní monitor RL2460HT

25. 9. 2015

Sdílet

 Autor: BenQ
BenQ uvádí na trh další přírůstek z RL rodiny cenově atraktivních herních monitorů

BenQ RL2460HT nabídne řadu vylepšení, jako např. Fighting Mode nebo HDMI výstup pro konzolové hry, ale také nejnovější technologie BenQ Flicker-free, Black eQualizer, Low Blue Light a GTG odezvu pouhou 1 ms. Nechybí ani Precision Scale System, tedy funkce, díky které lze monitor nastavit jak výškově, tak i natočit jako Pivot. Nový 24“ Full HD herní monitor disponuje rozlišením 1 920 x 1 080 bodů, 16,7 miliony barev, kontrastem 1 000 : 1 a je optimalizovaný pro hraní v rychlém sledu. Zároveň je to poprvé, kdy BenQ spolupracovalo na vývoji nového Fighting Mode s profesionálním hráčem konzolových her, hájícím barvy Evil Geniuses, Justinem Wongem.

BenQ

BenQ RL2460HT obsahuje HDMI výstup, který eliminuje zpoždění a sekání a za jehož pomoci proběhne v monitoru zachycení následující akce ještě před jejím zobrazením. To zaručí věrný a plynulý herní zážitek bez obrazových deformací a zároveň umožní jednoduché a snadné nastavení hry pro více hráčů na jedné obrazovce.

Bojové hry vyžadují u hráčů naprosto přesné soustředění na postavu. Za tímto účelem vyvinulo BenQ společně s legendou bojových her, Justinem „JWong“ Wongem ze světového týmu Evil Geniuses, technologii Fighting Mode, která umožní hráčům konkrétní nastavení kalibrace barev zvýrazňující postavy v boji a zvyšující tak šance na vítězství.

Monitor BenQ RL2460HT disponuje funkcí Precision Scale System, tedy výškového nastavení monitoru až o 11 cm. Jedním prstem lze také monitor jednoduše nastavit do polohy Pivot, a díky VESA držákům snadno připevnit na stěnu. Vylepšená funkce Display Pilot Software dovolí hráčům přímý vstup ke Game Mode Loaderu, další užitečné funkci monitoru, skrze kterou stáhnou a nainstalují herní nastavení oblíbené hry používané profesionálními hráči.

Cloud22

BenQ RL2460HT je osazen také technologií Flicker-free, eliminující blikání na pozadí LCD monitorů s LED podsvícením ve všech úrovních jasu.

BenQ RL2460HT je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 999 Kč s DPH pro Českou republiku a 220 euro s DPH na Slovensku.