Hlavní navigace

BenQ treVolo

3. 7. 2015

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za unikátní elektrostatickou technologii a skvělý zvuk

Přenosný Bluetooth reproduktor BenQ treVolo přináší technologii elektrostatických membrán ze světa špičkových reprosoustav a poslechových studií do našich domácností – a nejen tam. Díky vestavěnému akumulátoru je možné brát si jej s sebou na místa, kde si chceme kvalitně poslechnout hudbu ze smartphonu či jiného zdroje. Bez připojení k elektrické síti vydrží BenQ treVolo přehrávat hudbu celý den.

 

 

Na reproduktoru ve tvaru zkoseného kvádru zaujmou dva polohovatelné panely s elektrostatickými membránami, jejichž úkolem je směrovat zvuk před či za reproduktor, a vylepšit tak jeho šíření v prostoru. Pro reprodukci nízkých frekvencí obsahuje treVolo hned dva vysoce kvalitní 2,5palcové basové reproduktory kombinované s pasivními rezonátory. O zpracování zvuku se starají hned čtyři digitální zesilovače (pro každý měnič jeden) s pokročilým DSP čipem a technologií TrueSound, vylepšující kvalitu zvuku vysoce komprimovaných hudebních formátů.


Výsledkem unikátní konstrukce reproduktoru je čisté, plastické a velmi přesné podání zvuku hudby všech žánrů, které směle konkuruje mnohem objemnějším a výrazně dražším reprosoustavám.

Cena 7 990 korun
www.benq.cz