Hlavní navigace

BEOPLAY M3: Hudba v domácnosti hraje hlavní roli

30. 11. 2017

Sdílet

 Autor: B&O PLAY
B&O PLAY představuje nejkompaktnějšího člena rodiny domácích bezdrátových reproduktorů, Beoplay M3

Architekturu Beoplay M3 podtrhuje jeho prostá silueta. Beoplay M3 se dodává s předním krytem buď z prvotřídní, akusticky transparentní tkaniny ze směsi vlny – vytvořené renomovanou dánskou textilní společností Kvadrat – nebo s krytem z eloxovaného hliníku s perleťovým pískováním a výraznou B&O PLAY perforací.  

B&O PLAY

U reproduktorů pečlivě navržených pro domácnost si můžete vybrat mezi okamžitým poslechem hudby pomocí Bluetooth, kdy se hudba streamuje přímo z chytrého zařízení do reproduktoru, nebo můžete reproduktor pomocí Wi-Fi propojit s dalšími reproduktory v několika místnostech. Díky druhé možnosti můžete vysílat hudbu do všech reproduktorů B&O PLAY nebo Bang & Olufsen, které jsou v místnostech ve vašem domově, a všechny je můžete snadno ovládat pomocí jednoduché intuitivní aplikace ve svém chytrém zařízení.

Beoplay M3 se dodává s podporou technologie Chromecast Built-in a podporuje technologii Beolink Multiroom, Apple AirPlay a QPlay 2.0. Beoplay M3 bude v roce 2018 podporovat také technologii AirPlay 2 společnosti Apple, která umožňuje současně vysílat zvuk do několika reproduktorů kompatibilních se systémem AirPlay zároveň, takže budete moci hudbou z libovolného telefonu iPhone, pomocí reproduktorů společností B&O PLAY a Bang & Olufsen, vyplnit celou domácnost.

Cloud22

Ceny a dostupnost

Beoplay M3 uvádíme na trh ve dvou barvách: Přírodní a černé, sezónní barvy budou následovat. Beoplay M3 je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 7 990 Kč.