Hlavní navigace

Betaverze Kaspersky Parental Control pro iOS zdarma

22. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Kaspersky
Kaspersky Parental Control (SafeBrowser) pro systém iOS je nyní možné stáhnout z App Store. Oznámila to společnost Kaspersky Lab, která mobilní aplikace pro ochranu dětí před škodlivým a nevhodným obsahem na internetu představila na únorovém veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Kaspersky Parental Control  (SafeBrowser) pro systém iOS je nyní možné stáhnout z App Store. Oznámila to společnost Kaspersky Lab, která mobilní aplikace pro ochranu dětí před škodlivým a nevhodným obsahem na internetu představila na únorovém veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Cloud23

Verze pro operační systém Android i iOS budou po celou dobu beta testování k dispozici zdarma. Kaspersky Parental Control pro zařízení s operačním systémem iOS ve formě internetového prohlížeče (SafeBrowser) umožňuje blokovat škodlivý a nevhodný internetový obsah.

Po jeho stažení z App Store a instalaci obdrží rodiče rovněž podrobné instrukce k nastavení rodičovské kontroly a omezení přístupu k ostatním aplikacím (včetně alternativních prohlížečů) za pomoci standardní funkční výbavy systému iOS. Řešení nabízí stejnou míru online bezpečnosti jako verze pro systém Android, filtruje internetové stránky na základě jejich typu a kategorie a blokuje škodlivé stránky za využití cloudové databáze společnosti Kaspersky Lab.