Hlavní navigace

Betaverze Photoshop CS6 je na Adobe Labs

26. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Adobe
Společnost Adobe nabízí na stránkách Adobe Labs k vyzkoušení betaverzi softwaru pro digitální zpracování obrazu Photoshop CS6.

Zákazníci, kteří si nový software stáhnou, mohou vyzkoušet nové funkce a poté poskytnout produktovému týmu zpětnou vazbu. Betaverze je dostupná pro operační systémy Mac OS a Windows, plná verze programu by se měla v prodeji objevit ještě v první polovině letošního roku.

Mezi novinky v betaverzi CS6 patří třeba nové nástroje Content-Aware. Díky Content-Aware Patch mají uživatelé větší kontrolu nad výběrem a kopírováním plochy obrazu pro vyplnění nebo zaplátování jiného. A Content-Aware Move zase umožňuje přesunovat objekty na jiné místo v rámci jednoho obrazu.

skoleni

Díky efektivnímu nástroji Adobe Mercury lze dosahovat téměř okamžitých výsledků z různých editačních nástrojů jako je Transformace nebo Zkapalnění. Mezi další novinky patří přepracované designové nástroje, nové 3D editační funkce a schopnosti kvantitativní analýzy obrazu (přičemž tyto poslední dvě novinky budou zahrnuty do finální verze Photoshop CS6 Extended).

Adobe Photoshop CS6 Beta je k dispozici v angličtině, ke stažení zde.