Hlavní navigace

Bezdrátová myš DX-ECO funguje bez baterií

19. 4. 2012

Sdílet

 Autor:
Společnost Genius představila bezdrátovou myš DX-ECO s ergonomickým designem, která k provozu nepotřebuje klasické baterie.

Myš se nabíjí připojením k počítači nebo notebooku prostřednictvím micro USB portu. Nabíjení trvá jen tři minuty a zařízení zvládne až 100 tisíc nabíjecích cyklů. Bezdrátové spojení s počítačem běží na frekvenci 2,4 GHz a funguje až na vzdálenost 15 metrů. Pico USB přijímač je dostatečně malý, aby jej uživatel mohl ponechat ve vašem notebooku i při přenášení, lze jej ale také uschovat přímo do myši. Kromě standardních tří tlačítek, pravého, levého a rolovacího kolečka, disponuje myš také tlačítkem přepínajícím citlivost myši mezi 800 a 1600 dpi, a nabízí ještě dvě tlačítka pro prohlížení webových stránek a technologii rychlého posunu „Flying Scroll“.

Tato technologie umožňuje okamžitý pohyb webovými stránkami či dokumenty v osmi směrech. Novinka využívá senzor s technologií BlueEye, díky níž je myš schopna fungovat na libovolném, zpravidla i nerovném povrchu. Genius DX-ECO se dostane na český trh v květnu za 549 Kč s DPH.