Hlavní navigace

Bezdrátová sluchátka Jabra ROX Wireless

26. 4. 2014

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent 2014 za inovativní bezdrátová sluchátka.

Vtěsnat špičkový zvuk do miniaturních sluchátek není vůbec snadný úkol. A co když kromě toho požadujeme i bezdrátové připojení sluchátek ke smartphonu pomocí Bluetooth? Pak jsou celkem jasnou volbou sluchátka Jabra ROX Wireless.

Nový model bezdrátových sluchátek k poslechu hudby v Hi-Fi kvalitě s funkcí Dolby Digital Plus navíc není jednoúčelový. Po připojení ke smartphonu prostřednictvím Bluetooth 4.0 (případně spárování pomocí technologie NFC) mohou sluchátka Jabra ROX Wireless sloužit i pro příjem hovorů. Proto jsou vybavena i systémem na potlačení okolního hluku.

Jabra Rox Wireless

Precizní design, použití pevné oceli a sada gelových koncovek s různými tvary zajistí perfektní usazení sluchátek a jejich pohodlné použití za všech okolností. Extrémně nízká hmotnost a odolnost proti vlhkosti je předurčují i pro využití při sportovních aktivitách. Ovladačem na kabelu lze řídit hlasitost, pohyb ve skladbách i příjem telefonních hovorů. Integrované magnety spojí sluchátka kolem krku ve chvíli, kdy je nepoužíváte, a rovněž je automaticky přepnou do pohotovostního režimu.

Akumulátor sluchátek Jabra ROX Wireless se nabíjí prostřednictvím microUSB kabelu a zajistí až 6hodinové přehrávání hudby v nejvyšší kvalitě.

Cena: 3 499 Kč.

special_kyberutoky

www.jabra.cz