Hlavní navigace

Bezdrátové soundbary Trust pro lepší zážitek z hudby

23. 5. 2019

Sdílet

 Autor: Trust
Bezdrátový bluetooth soundbar Lino XL 2.0 je univerzální reproduktor, který oživí sledování televize, poslech hudby i hraní her

Lino XL 2.0 má výkon 120 W a disponuje digitálním zesilovačem DSP, kde technologie optimalizuje zvuk pro lepší a detailnější zážitek dle prostoru skrze 3D virtuální mód. S přiloženými kabely si můžete vybrat, kromě bezdrátového bluetooth připojení, mezi optickým, USB, či analogovým (3,5 mm) audio vstupem. Soundbar můžete položit buď pod již zmíněný televizor nebo ho připevnit ke zdi. 

Trust

Lino XL 2.1 je větším a sofistikovanějším bratrem předchozího modelu s výkonem 200 Wattů. S délkou 97 cm se Lino XL 2.1, jak už si můžeme všimnout u koncovky názvu, může pochlubit přidaným subwooferem pro lepší podání basů. Kromě toho model nabízí odnímatelný design zvukové lišty, kde můžeme soundbar uprostřed rozpůlit na dva samostatné reproduktory, což dává vícero možností rozmístění. V základním postavením je soundbar ve spojené 97 cm dlouhé liště umístěn pod televizorem. V rozpojené variantě lišty lze levý a pravý reproduktor postavit na přiložený stojánek vedle televizoru. Subwoofer lze umístit na podlahu kamkoliv v místnosti. Možnosti připojení jsou stejné jako u předchozího modelu – Bluetooth, AUX (3,5mm), USB či optický kabel. Pro rychlé a pohodlné ovládání je soundbar vybaven dálkovým ovladačem.

Soundbary řady Lino XL jsou dodávány s vestavěným režimem Smart Power Management, který šetří energii a po 30 minutách nečinnosti automaticky přepnou soundbar do pohotovostního (stand by) režimu.

Cloud22

Dostupnost a ceny

Doporučená maloobchodní cena Lino XL 2.0 je 2 299 Kč, doporučená maloobchodní cena Lino XL 2.1 je 4 399 Kč.