Hlavní navigace

Bezdrátový headset Logitech H760

30. 8. 2010

Sdílet

 Autor:
Sluchátka Logitech H760 s USB připojením dávají volnost pohybu do vzdálenosti 12 metrů od počítače.

Náhlavní souprava Logitech Wireless Headset H760 je určena pro hlasové i video hovory, poslech hudby, jakož i pro filmy a PC hry, a umožňuje hovořit a poslouchat, a přitom se třeba procházet, až do vzdálenosti 12 metrů od vašeho počítače a po dobu šesti hodin, kterou vydrží baterie.

Logitech však nezůstal pouze u komfortu bezdrátového připojení plug-and-play. Díky lehkému provedení se sluchátkovým páskem za hlavou by měla být bezdrátová sada Logitech H760 velmi pohodlná a přizpůsobit se tvaru a velikosti hlavy.

Aby vše, co budete chtít poslouchat, znělo ještě lépe, headset Logitech H760 nabízí vestavěný ekvalizér, jenž optimalizuje barvu zvuku pro hlas, hudbu a filmy. Ovládací prvky jsou snadno přístupné a umožňují přímo na náhlavní sadě měnit hlasitost, pozastavit přehrávání hudby a pohybovat se ve zvoleném playlistu. Navigace je kompatibilní s přehrávači Windows Media Player a iTunes a ovládání hlasitosti funguje pro jakýkoli zdroj zvuku, včetně video a hlasových hovorů. Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku odstraňuje při hovoru obtěžující zvuky z daného prostředí a automaticky se vypne, jakmile jeho raménko otočíte pryč od úst.

Očekává se, že bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset H760 bude v Evropě během září za doporučenou maloobchodní cenu 2490 Kč.

Logitech H760