Hlavní navigace

Bezpečné komunikační řešení od společnosti Atos

18. 3. 2017

Sdílet

 Autor: Atos
Společnost Atos uvedla prostřednictvím své technologické značky Bull na trh Hoox for business. Jde o první řešení, které nabídne zabezpečenou komunikaci napříč celým komunikačním řetězcem – od smartphonů přes aplikace až po infrastrukturu.

Společnost Atos uvedla prostřednictvím své technologické značky Bull na trh Hoox for business. Jde o první řešení, které nabídne zabezpečenou komunikaci napříč celým komunikačním řetězcem – od smartphonů přes aplikace až po infrastrukturu.

Hoox for business zajistí komplexní ochranu důvěrných a strategických dat pro všechny profesionály v soukromém sektoru i ve veřejné sféře. Napříč odvětvími je o problematiku zabezpečené komunikace stále větší zájem a toto řešení umožňuje jednotlivcům komunikovat v bezpečném prostředí a v souladu s existujícími regulacemi.

Hoox for business zahrnuje novou řadu vysoce zabezpečených smartphonů, specifické bezpečnostní funkce nebo služby pro správu a autentifikaci aplikací. Pro větší společnosti, bezpečnostní složky a státní správu je zde možnost kompletní správy a zabezpečení mobilní datové komunikace a především plná kontrola nad aplikační výbavou smartphonů, která je zásadní při řešení bezpečnostní politiky.

Komunikační nástroje jsou integrované s nativními aplikacemi. Intuitivní řešení jednoduché na používání zajišťuje vysokou efektivitu prostřednictvím bezpečného používání všech klíčových funkcí smartphonu stejně jako dalších funkcí určených pro spolupráci – hlasové konference pro více uživatelů, skupinového odesílání zpráv nebo hlasové schránky. To vše je zabezpečené.

Komunikační infrastruktura Hoox for business obsahuje soukromý aplikační obchod pro každou organizaci. Tento prostor umožňuje dělit se o byznysové i obecné aplikace. Všechny jsou předtím otestované Atosem. To zajistí, že organizace se mohou spolehnout na bezpečnost aplikací, které jejich zaměstnanci využívají.

Nové smartphony Hoox s Androidem nebízejí bezpečnostní řešení (terminál, USB porty, Wi-Fi, Bluetooth, komunikace, data, aplikace), Hoox for business, komplexní ochranu proti zachycení komunikace a průniku, a to dokonce i v případě ztráty či krádeže telefonu.

top100

Ochranu a údržbu Hoox for business zabezpečují evropští experti Atosu. Řešení je dostupné buďto ve formě služby anebo jako on-premise řešení, které zajistí úplnou kontrolu nad daty organizace.

Mezinárodní organizace a stejně tak i klienti v sektoru obrany či v soukromé sféře využívají bezpečné smartphony Hoox od roku 2012. Řešení Hoox, která stavějí na zkušenostech Atosu v harwarové i softwarové bezpečnosti, splňují specifická kritéria těchto sektorů. Příkladem může být řada řešení „NATO RESTRICTED“.
Řešení Hoox for business jsou již na trhu k dispozici.