Hlavní navigace

Bluetooth reproduktor, který vydrží i ponoření do vody

 Autor: Bose
SoundLink Micro je nejmenší a nejodolnější Bluetooth reproduktor Bose
Radek Kubeš 5. 10. 2017

Sdílet

Specifikace IPX7 zaručuje, že mu kromě extrémních teplot a písku neublíží ani úplné ponoření do vody. Zvukové vlastnosti reproduktoru ve srovnání s jeho velikostí vysoce očekávání posluchačů v oblasti hlasitosti, čistoty reprodukce i výrazných basů. 

Bose

Svou odolností se Bose SoundLink Micro staví na zcela novou úroveň. Jeho konstrukce byla vytvořena jako nový celek kompletního audio řešení, baterie i provedení. Je testován tak, aby odolal úplnému ponoření do mýdlové, chlorované, a dokonce slané vody. Pokud ho doslova neutopíte, bude hrát dál. Bezstarostný poslech na pláži umožňuje také jeho prachotěsné provedení, kterému nevadí ani jemný písek. Kromě toho je připraven i na obě strany teplotních extrémů – na vysoká horka v létě i mrazy v zimě na horách.

Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie zásobuje nově vyvinuté miniaturní pasivní měniče energií až po dobu 6 hodin. Pro komunikaci s uživatelem o základních funkcích a stavu baterie využívá jednoduché anglicky mluvené hlášky a díky vestavěnému mikrofonu ho lze využít také jako hlasité handsfree. Pro snadné párování s okolními zařízeními lze využít také technologii NFC a služeb digitálních asistentů Siri nebo Google.

Poslech v plnohodnotném stereu nebo ve dvou místnostech

Díky tomu, že Bose SoundLink Micro plně podporuje komunikaci s aplikací Bose Connect, je možné propojit současně dva přístroje do jednoho stereo celku, kdy bude každý z nich přehrávat jeden kanál, nebo využít party módu, při kterém přehrávají oba přístroje stejný zvuk. Takto je možné rozvést hudbu v rámci dosahu Bluetooth například současně do dvou místností.

Barvy a dostupnost v ČR

Nový SoundLink Micro je vyráběn ve třech barvách - černé, půlnoční modré a oranžové barvě. První kusy budou na evropském trhu k dispozici na konci září za 119,95 euro.