Hlavní navigace

Bose začíná se speciální vánoční akcí

 Autor: Bose
Společnost Bose připravila pro české zákazníky vánoční akci, do níž je zařazeno celkem pět produktů – populární sluchátka QuietComfort 35 II, Bluetooth reproduktory s 360° zvukem Soundlink Revolve a Revolve+, a také chytré domácí audiosystémy HomeSpeaker 300 a Homespeaker 500 pro streaming hudby a bezdrátový rozvod hudby v domě.
-rd 12. 11. 2019

Sdílet

Slevová akce s produkty Bose začíná 14. listopadu a potrvá až do 31. prosince. Zahrnovat bude následující produkty.

Bose QuietComfort 35 II
Legendární model sluchátek s vynikajícím systémem aktivního potlačení ruchů z okolí (ANC), který přispěl k popularizaci celé této kategorie. Kromě ANC se vyznačuje dobrým zvukem, designem a pohodlným provedením, které umožňuje mnohahodinový poslech hudby. V rámci vánoční akce jsou na našem trhu za historicky nejnižší cenu. K dispozici jsou v černém a stříbrném provedení. 
Cena: 7 700 Kč (aktuální cena 8 790 Kč)

Bose Home Speaker 300
Domácí chytrý reproduktor s 360° zvukem pro přímý streaming hudby z populárních hudebních služeb, jako například Spotify či Deezer a také pro bezdrátový rozvod hudby v domě. Volbu skladeb řídí uživatel pomocí aplikace instalované ve smartphonu, která integruje i zmíněné služby. Reproduktor streamuje hudbu přímo pomocí domácí bezdrátové Wi-Fi sítě, takže přehrávání není závislé na Bluetooth. HomeSpeaker šíří zvuk ve stejné kvalitě do všech stran kolem sebe. Systém nabízí také služby digitální asistentky Amazon Alexa, Google Assistant a také AirPlay 2. K dispozici je v černém a stříbrném provedení.
Cena: 6 000 Kč (aktuální cena 7 390 Kč)

Bose Home Speaker 500i
Speciální stereo reproduktor pro přímý streaming hudby z populárních hudebních služeb, jako Spotify, Deezer a dalších. Kromě zvukového zážitku umožňuje snadný bezdrátový rozvod hudby po domě či bytě a nabízí služby digitální asistentky Amazon Alexa, Google Assistant a také AirPlay 2. Díky vánoční akci, která zahrnuje i menší HomeSpeaker 300, lze výhodně ozvučit více místností. K dispozici je v černém a stříbrném provedení.
Cena: 9 000 Kč (aktuální cena 11 990 Kč)

Bose SoundLink Revolve
S reproduktorem s 360° zvukem rozjedete a ozvučíte vnitřní i outdoorovou party včetně doprovodu k tanci. Hraje do všech stran a díky závitu vestavěném v jeho dnu ho můžete instalovat v úrovni uší posluchačů na fotografický stojan. Zajistí adekvátní hlasitost a je odolný vůči postříkání. K dispozici je v černém a stříbrném provedení.
Cena: 4 700 Kč (aktuální cena 5 290 Kč)

Bose SoundLink Revolve+
Nejvýkonnější přenosný Bluetooth reproduktor Bose. Hlasitostí, kvalitou reprodukce a 360° zvukem vyhoví i nejnáročnějším posluchačům, ať už pro domácí poslech nebo pořádnou party. Hraje do všech stran a díky závitu vestavěném v jeho dnu ho můžete instalovat v úrovni uší posluchačů na fotografický stojan. Nevadí mu postříkání ani hrubší zacházení. Velmi praktická je také možnost zapojit pomocí aplikace dva libovolné reproduktory řady Bose SoundLink v rámci dosahu Bluetooth do jednoho celku, přičemž můžou hrát ve stereo módu.
Cena: 6 800 Kč (aktuální cena 7 390 Kč)