Hlavní navigace

Bose začne v Evropě prodávat zvukový límec SoundWear Companion

2. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Bose
Zvukový límec představuje inovativní myšlenku osobního poslechu hudby s kvalitní reprodukcí při plném zachování vnímání všech zvuků z okolí

Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoubdWear Companion je vlastně límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu užívaného k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Díky tomu si reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě vychutná pouze uživatel. Napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající vlastní technologii WaweGuide, známou například z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí rušit hlasitou reprodukcí okolí a zároveň z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka. Tímto důvodem může být například vnímání potřeb dítěte, dění v kuchyni nebo jiná skutečnost. Límec zprostředkuje uživateli působivý, a přitom diskrétní poslech. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu přehrává hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů, jako jsou smartphony, počítače nebo multimediální přehrávače, lze používat se dvěma zařízeními současně a samozřejmě nabízí funkci handsfree pro telefonování.

Cloud22

Dostupnost a cena

Zvukový límec Bose Companion bude v Evropě k dostání v první polovině druhého čtvrtletí tohoto roku. Jeho cena ještě nebyla stanovena.