Hlavní navigace

Brzdí pomalý internet vaše podnikání v rozjezdu?

14. 3. 2014

Sdílet

 Autor: UPC
Patříte mezi živnostníky, kteří nejsou spokojeni s rychlostí svého internetového připojení? Řešení je přímo po ruce.

(PR článek)

UPC Business nabízí živnostníkům a podnikatelům surfování rychlostí až 250 Mbit/s bez omezení objemu stažených dat. Maximální rychlost uploadu je pak 25 Mbit/s.

V rychlosti připojení je UPC Business leadrem mezi poskytovateli v ČR. Se službou Internet Fiber Business 250+ tak reaguje na současný trend trhu, kdy právě vyšší rychlosti dowloadu a uploadu jsou rozhodující z hlediska plynulosti práce na více souběžně připojených počítačích. Síť v kanceláři nebo na jiném pracovišti už dávno není jen o několika počítačích připojených do modemu, ale čím dál více uživatelů využívá pro práci tablety, chytré telefony, notebooky a další zařízení. Právě díky downloadu 250 Mbit/s a modemu s WiFi tak mohou všichni uživatelé komfortně surfovat a přistupovat k internetu bez omezení při stahování dat a konzumaci multimediálního obsahu.

Rychlost potřebujete také v případě stále obvyklejších cloudových řešení například se službou Microsoft Office 365. Klíčovým parametrem při zálohování souborů na cloudové úložiště je přitom upload. Služba Internet Fiber Business 250+ nabízí rychlost uploadu až 25 Mbit/s, což dokáže několikanásobně zkrátit dobu nutnou pro nahrání souboru.

Díky akční nabídce od UPC máte nyní na tři měsíce superrychlé připojení za poloviční cenu: pokud tedy zvolíte například Internet Fiber Business 140 / 20 Mb/s, za stejnu cenu budete na tři měsíce používat to nejrychlejší na trhu – Internet Fiber Business 250+! Objednejte si vysokorychlostní připojení od UPC a přesvědčte se o jeho kvalitě na vlastní kůži.