Hlavní navigace

Bude se tablet Insigina Flex prodávat v České Republice?

13. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Best Buy
Internetový obchod Best Buy nedávno na své Facebookové stránkce představil nový tablet Insignia Flex se systémem Android. Jeho specifikace jsou sice skromnější, tablet však nabízí zajímavý design.

Internetový obchod Best Buy nedávno na své Facebookové stránkce představil nový tablet Insignia Flex se systémem Android. Jeho známé specifikace jsou sice skromnější, tablet však nabízí zajímavý design.

ICTS23

Insignia FlexTablet běží na čtvrté verzi Androida a pohání jej dvoujádrový procesor s taktem 1 Ghz. Displej tabletu disponuje úhlopříčkou 9,7 palce, rozlišení prozatím bohužel neznáme, stejně jako další specifikace. Ve zprávě se dále píše, že tablet bude dostupný do měsíce od uvedení, na pultech obchodů by se tak mohl objevit v polovině listopadu.

Na obrázcích je vidět například micro SD slot, jack na sluchátka a integrovaný mikrofon. Prozatím neznáme ani výrobce tabletu, jméno by totiž nasvědčovalo, že se jedná o společnost Insignia, která je však spíše známá svými audio a video produkty. Stalo se zvykem, že většina levných tabletů pochází z Asie, ze zemí, kde se drtivá většina komponent vyrábí. Insignia Flex však pochází z USA. Líbil by se vám takový tablet, kdyby stál do šesti tisíc korun?