Hlavní navigace

Buďte styloví s 3D brýlemi od Gucciho

1. 11. 2010

Sdílet

 Autor:
Komu jsou 3D brýle v kinech příliš obyčejné, ten si bude moci již brzo koupi designové Real3D kompatibilní brýle Gucci.

Běžné 3D brýle pro vás nejsou dostatečně šik a rádi byste něco exkluzivního, drahého a pokud možno ještě v dnes populárním retro stylu? To by vás mohla uspokojit hi-tech novinka od Gucciho.

Trojrozměrné video a film už není jen záležitostí několika nadšenců a občasné návštěvy IMAXu, 3D televizory a projektory jsou stále častěji běžnou součástí domácností i kin Jak se tyto technologie dostávají mezi širší okruh zákazníků, tak je mezi nimi stále více těch, kteří jsou ochotni si připlatit za dodatečný luxus, například v podobě drahých 3D brýlí. Vědomi si toho jsou i u Gucciho, tato společnost ohlásila nové 3D polarizované brýle s retro vzhledem 80. let. Navrhl je Frida Giannini pro kolekci Gucci Eyeweb.

Onen retro vzhled není samoúčelný, velká skla totiž znamenají co nejlepší pokrytí zorného pole, a tedy i pohodlnější sledování trojrozměrných filmů. Brýle jsou kompatibilní s RealD systémem používaným v některých kinech, není to tedy nic, co byste si propojili se svým domácím televizorem. Nakonec k čemu by byly Gucci brýle doma? Je potřeba je nosit někam, kde se s nimi lze pochlubit před lidmi, kteří se musí spokojit s běžnými 3D brýle dostupnými v kinech. Další společnosti pravděpodobně budou tento trend následovat.

3D brýle Gucci budou dostupné v USA v prosinci za doporučenou cenu 225 dolarů (~4100 korun), není známo, zda bude možné zakoupit i odpovídající tričko „Mám 3D brýle od Gucciho.“

Gucci 3D brýle

Byl pro vás článek přínosný?