Hlavní navigace

Byznysový ultrabook ThinkPad X260

 Autor: Lenovo
Lenovo ThinkPad X260 je s hmotností menší než 1,3 kg a tloušťkou pouhých 20,3 mm v nejširším bodě velmi snadno přenosný
Radek Kubeš 2. 9. 2016

Sdílet

Díky kombinaci kvalitního zpracování, vysoké mechanické odolnosti, výkonu a výdrže na baterii až 21 hodin udrží ThinkPad X260 krok i s náročnými profesionály.

Lenovo

Vysoký výkon podpořený až šestou generací procesorů Intel Core i7 doplňuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4. Zajištěna je tak plynulost práce i při složitějších operacích. Profesionální výbavu doplňuje také technologie Intel vPro umožňující jednodušší správu na firemní úrovni, operační systém až Windows 10 Pro a vnitřní úložiště o kapacitě až 1 TB HDD. Dostatek energie pro celý den poskytuje baterie s výdrží až 21 hodin na jedno nabití.

Dostupné jsou i konfigurace s TN či IPS displejem v HD rozlišení. Pro rychlé sdílení nabízí notebook Lenovo ThinkPad X260 vysokorychlostní WWAN 3G a LTE internet, se kterým je možné se připojit prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Široká škála portů zahrnuje mimo jiné tři USB 3.0, HDMI, Mini DisplayPort či slot pro microSD kartu. Pro ještě větší efektivitu v kanceláři mohou uživatelé využít i WiGig dokování.

ThinkPad X260 prošel náročným armádním testováním MIL-SPEC, které potvrzuje odolnost zařízení v různých pracovních podmínkách. Uživatelé se tak nemusí obávat o bezpečnost svého notebooku ani uložených souborů.

Dostupnost a cena

Ultrabook Lenovo ThinkPad X260 je dostupný za cenu začínající na 33 690 Kč včetně DPH.