Hlavní navigace

Webcast CA Privileged Access Manager

25. 2. 2016

Sdílet

 Autor: cw
25. 2. 2016

img

Nenechte si 16. března ujít přímý přenos on-line!

Každý registrovaný účastník obdrží dárek!

Je bezpečnost vašeho IT stále založena hlavně na důvěře k administrátorům?

Přes privilegované účty lze přímo konfigurovat a spravovat prakticky celou IT infrastrukturu a v ní zpracovávané informace, včetně těch velmi citlivých. Je tedy více než zřejmé, že se jedná o mimořádně rizikovou oblast informační bezpečnosti.
V našem živém webcastu se dozvíte, jak rizika plynoucí ze sdílených a privilegovaných účtů omezit na úplné minimum, a naplnit tak regulatorní a zákonné požadavky.

Živým online přenosem vás provedou šéfredaktor Computerworldu Radan Dolejš a specialista na tuto problematiku, David Matějů ze společnosti CA Technologies. Do přenosu bude možné aktivně zasahovat a klást oběma diskutujícím dotazy.

img

Webcast proběhne naživo, ve středu 16. 3. od 10:00. Pro zhlédnutí postačí jen stručná registrace. Po vyplnění formuláře níže na této stránce obdržíte patřičné instrukce.

Každý registrovaný účastník, jenž se přihlásí do webcastu, navíc získá dárek. Vyplňte prosím pečlivě své kontaktní údaje, abyste měli jistotu, že váš dárek dorazí na správnou adresu. Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Nezapomeňte se tedy určitě zaregistrovat a zapsat si datum do kalendáře.

Cloud23

Těším se, že budete zase s námi!

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu

Autor článku