Hlavní navigace

Call of Duty hry patří k nejoblíbenějším v současnosti. Máte všechny tituly?

 Autor: Gorodenkoff / Shutterstock.com
Jedna z nejvýraznějších FPS současnosti, která si našla miliony fanoušků po celém světě.
PR článek 26. 8. 2020

Sdílet

Call of Duty hry patří k nejoblíbenějším střílečkám současné doby, na které mnozí nedají dopustit. Chytlavá hra pro více hráčů zacílená na různé válečné konflikty, patří k jednoznačným hitům v případě, že se potřebujete pořádně zrelaxovat. Máte všechny herní tituly?

Call of Duty je chytlavá a promyšlená

Zbožňujete tuto hru pro její návykovost a skvělou možnost ji hrát ve více lidech? Klasická série FPS každým rokem zrychluje své tempo, a proto se mnozí milovníci rádi vracejí ke starším kouskům, které si lépe vychutnají. Call of Duty hry se přitom vyrábějí již od roku 2003 – a od té doby představily mnohé tituly, které se proslavily po celém světě. Třeba Call of Duty: WWII vyšla v roce 2017 a zaznamenala opět velký úspěch.

Dokonalý relax

Hledáte hry, u kterých se dokonale zabavíte na dlouhé hodiny a budete se po ní cítit skvěle? Staňte se hrdinou této hry. Zajímavě navržený PvE režim dovoluje kosit i zástupy nemrtvých. Singleplayer Call of Duty vás dokáže přenést na bojiště druhé světové války, na Blízký východ nebo třeba do nedaleké budoucnosti, kdy korporace ovládají celou společnost. Hra je známá i tím, že nabízí velmi intenzivní zážitek během krátké herní doby.

Stále v pohybu

Multiplayer mód se u této hry vyznačuje skvělou dynamičností. Je prostě potřeba být stále ve střehu a v pohybu, aby vás při zastavení někdo rychle neposlal k zemi. Jestli zrovna nemáte náladu bojovat proti skutečným hráčům, není nic lepšího než spustit zombie režim, který vám dovolí kosit velké množství nemrtvých postav.

Jak je na tom vaše herní sbírka Call of Duty? Vlastníte všechny tituly včetně Infinite Warfare, Ghosts, Black Ops, Advanced Warfare nebo World at War? Které patří k vašim nejoblíbenějším?