Hlavní navigace

Canon poradí zákazníkům jak ušetřit při správě dokumentů

14. 5. 2014

Sdílet

 Autor: © daniilantiq2010 - Fotolia.com
Prakticky orientované bezplatné semináře proběhnou v Praze, Českých Budějovicích a Brně. Cesty k omezení rizik a výraznému snížení tiskových i distribučních nákladů představí odborníci ze společnosti Canon.

Canon CZ zve všechny zájemce o efektivní správu dokumentů na odborné semináře s názvem Služby nutné pro úsporu nákladů při práci s dokumenty a záznamy, které pořádá v průběhu června v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Přednášející z řad odborníků společnosti Canon se zaměří zejména na praktické zkušenosti, mj. také z oblasti rizik a komplexního řízení oběhu dokumentů v papírové i digitální podobě.

První bezplatný seminář proběhne 4. června na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, další následuje 10. června v Praze v prostorách společnosti Skanska a poslední se bude konat 18. června na Mendelově univerzitě v Brně. Mezi probíranými tématy nebude chybět ani problematika zpracování výstupních dokumentů včetně úspory distribučních nákladů a problematika řízených tiskových služeb. Účastníci semináře se seznámí také s řešením pro efektivní, úspornou a bezpečnou správu dokumentů, Canon Therefore.

„Správa dokumentů je komplexní oblast, která se týká různých aspektů firemní ekonomiky. Pro zákazníky jsou velmi důležité nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti,“ říká Ľudovít Marcinčín, Solution Business Sales Developer společnosti Canon CZ. „Velmi rádi proto účastníky semináře seznámíme s naším know-how a poskytneme informace, jak výrazně snížit náklady a jak předcházet rizikům při práci s dokumenty. Rozložení seminářů napříč Českou republikou navíc umožňuje, aby se jich zúčastnili prakticky všichni zájemci.“

special_kyberutoky

Bezplatná registrace na seminář je k dispozici na http://www.canon.cz/dms.