Hlavní navigace

Canon představuje chytré laserové tiskárny nové generace

6. 3. 2012

Sdílet

Laserové tiskárny nové generace s vylepšenou integrací do podnikových sítí.

Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představuje nové chytré laserové tiskárny i-SENSYS LBP6680x a i-SENSYS LBP6670dn. Nové černobílé tiskárny lze jednoduše integrovat do podnikových sítí a propojit se stávajícími tiskovými stroji. Tiskové prostředí tak bude mnohem komplexnější.


„Žádné dvě organizace nemají stejné požadavky na tisk a zpracování dokumentů. Ve skutečnosti se mohou potřeby diametrálně lišit v závislosti na roli, pozici nebo se mohou lišit i v rámci jedné firmy. Každý tým zkrátka potřebuje něco jiného. Nová generace chytrých laserových tiskáren nám umožňuje poskytovat vyvážené tiskové řešení, které odpovídá potřebám jakékoli firmy,“ říká Patrícia Královičová, Product Business Development Manager, Office Personal Products, ve firmě Canon CZ.


Po úspěšném představení barevných laserových tiskáren nové generace i-SENSYS LBP7680Cx a LBP7660Cdn v roce 2011, představuje Canon i černobílou řadu i-SENSYS LBP6600. Základem i-SENSYS LBP6680x a LBP6670dn je špičková architektura používaná u úspěšné platformy Canon imageRUNNER ADVANCE. Nové modely se mohou pochlubit řadou pokročilých funkcí, včetně například podpory Adobe PostScript.


Kompatibilita s uniFLOW, první komplexní platformou pro správu tisku a skenování, umožňuje organizacím efektivně spravovat tiskové procesy. Náklady na tisk lze kontrolovat a upravovat pomocí pokročilých nástrojů.


Canon iSENSYS LBP6680xPokročilá integrace - LBP6680x
Pokročilá integrace do firemního prostředí je u i-SENSYS LBP6680x možná díky technologii MEAP. Vylepšené bezpečnostní funkce, jako jsou bezpečný tisk, identifikace uživatele a výběr úlohy, umožňují kontrolovaný přístup k citlivým dokumentům a informacím.


Funkce pro podnikové využití - i-SENSYS LBP6680x a LBP6670dn
i-SENSYS LBP6680x a LBP6670dn přinášejí pracovním skupinám a malým firmám podnikové funkce a špičkový výkon.
Nové tiskárny zvyšují produktivitu díky rychlosti tisku 33 stran za minutu, možnosti oboustranného tisku a rychlé a snadném ovládání na pětiřádkovém LCD displeji. Vytvářet lze také vysoce kvalitní dokumenty s rozlišením až 1200x1200 dpi.
Organizace mohou zároveň snížit prostoje. Efektivní správa zařízení skrze eMaintenance umožňuje vzdálený servis a podrobné sledování spotřebního materiálu, takže nikdy nedojde toner nebo papír. Obě tiskárny LBP6680x a LBP6670dn jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, mají funkce automatického vypnutí, oboustranný tisk a ve své třídě mají nejnižší spotřebu energie 1,3 kWH za týden.


„Díky novým modelům i-SENSYS nabízí Canon černobílé i barevné laserové tiskárny s bezpečnostními funkcemi, funkcemi pro správu zařízení a nákladů, které jsou shodné s úspěšnou platformou imageRUNNER ADVANCE. Nabízíme moderní vyspělé tiskové řešení pro každou organizaci. Ať už jste IT manažer, který hledá tiskové zařízení jen jako doplněk ke stávajícím strojům, nebo malá firma, která chce získat podnikové funkce v jednom zařízení,“ dodává Patrícia Královičová.


Canon FAX L170i-SENSYS FAX-L150 a FAX-L170
Současně s novými tiskárny i-SENSYS představil Canon také dvě černobílá faxová zařízení i-SENSYS FAX-L150 a FAX-L170. FAX-L170 má vestavěný telefon a oba modely mají pětiřádkový LCD displej, kompaktní rozměry, nízkou spotřebu energie a technologii zpracování obrazu UHQ. Nová faxová zařízení jsou vhodná pro společnosti, kde fax hraje důležitou roli v podnikání, nebo pro male společnosti, které chtějí mít kombinaci faxu a tisku v jednom zařízení.

IT_PR_2023


Nová řada i-SENSYS LBP6600 bude dostupná od května 2012.

i-SENSYS FAX-L150 a FAX-L170 budou dostupné od dubna 2012.

Byl pro vás článek přínosný?