Hlavní navigace

Canvio AeroMobile, bezdrátový SSD disk od Toshiby

12. 8. 2015

Sdílet

 Autor: TOSHIBA
Elegantní a odolný kapesní cloud, kombinující styl a odolnost

Toshiba představuje bezdrátový SSD disk Canvio AeroMobile, který v sobě snoubí výhody a kapacitu přenosného úložného zařízení a odolnost a výkon diyku typu SSD. Díky zabudované funkci bezdrátového připojení a vysokorychlostního portu USB 3.0 vám tento SSD v kapesní velikosti umožní plynule, rychle a pohodlně zálohovat a pracovat s vašimi důležitými daty z až 8 zařízení najednou, dokonce i venku.

TOSHIBA

Na českém trhu je stylový Canvio AeroMobile ve zlatavé barvě dostupný již nyní. Nabízí kapacitu 128 GB, kterou lze navýšit díky zabudovanému slotu na SD kartu. I proto je Canvio AeroMobile ideální jako řešení pro zálohu vašich fotografií z dovolené, rodinných videí a osobních dat. Technologie SSD je navíc mnohem odolnější proti otřesům a vibracím než standardní externí disky a velká výdrž baterie vám umožní až 8 hodin nepřetržitého streamování videí.

Díky lehké a kompaktní konstrukci se bezdrátový Canvio AeroMobile SSD vejde i do kapsy, takže můžete kdykoliv snadno ukládat, sdílet a streamovat svůj digitální obsah. Svůj osobní cloud máte tak vždy po ruce a s ním i všechna důležitá data pro práci i zábavu. S aplikací pro Android i iOS můžete ukládat i streamovat doslova za pochodu. Funkce Internet Pass-Thru Mode umožní přístup na internet a práci s Canvio AeroMobile naráz.

Bezdrátový SSD disk Canvio AeroMobile přichází s baterií s životností až 8 hodin nepřetržitého provozu a je kompatibilní se systémem Microsoft Windows 10, 8.1, 8 a 7, OS X 10.7 a 10.8, iOS verze 5.1 až 7 a Android verze 2.3 až 4.2.

Cloud22