Hlavní navigace

CeBIT 2018 – registrace

27. 3. 2018

Sdílet

 Autor: cw
Tradiční ICT veletrh se mění, opustil tradiční březnový termín a mění také své pojetí. Získejte s Computerworldem 50% slevu na vstupenky! Až v červnu (11. června – pátek 15. června 2018) proběhne letošní ICT veletrh CeBIT, který patří k největším veletrhům a výstavám informačních technologií na světě. Sám sebe

img

Tradiční ICT veletrh se mění, opustil tradiční březnový termín a mění také své pojetí. Získejte s Computerworldem 50% slevu na vstupenky!

cyber23

Až v červnu (11. června – pátek 15. června 2018) proběhne letošní ICT veletrh CeBIT, který patří k největším veletrhům a výstavám informačních technologií na světě. Sám sebe označuje za Evropský festival pro inovace a digitalizaci.

Jeho čtyři součásti poskytnou inovativní pohled na digitalizaci firem, hospodářství a společnosti. V rámci d!conomy najdou odborní návštěvníci vše, co potřebují pro digitalizaci firem a veřejné správy. V d!tec představí startupy disruptivní obchodní modely a výzkumné ústavy technologie budoucnosti. Konferenční program na scénách d!talk imgpřinese inspirativní mix vizionářů, nekonvenčních vystoupení, kreativity a odborníků z celého světa. Centrálně umístěný d!campus bude pulzujícím srcem celého veletrhu jako místo pro relaxující networking, street food a živou hudební produkci.

Při vyplnění našeho registračního formuláře získáte 50% slevu na vstupenku na tento tradiční veletrh s novým obsahem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku