Hlavní navigace

CeBIT pro vrcholné manažery i tiskovou infrastrukturu

7. 2. 2012

Sdílet

 Autor: © Deutsche Messe AG
Veletrh CeBIT 2012 rozšiřuje koncepci setkávání vrcholných manažerů v rámci platformy Executive Communications a podruhé nabízí prostor podnikům z oblasti MPS.

Executive Communications

Rozšířenou koncepcí Executive Communications otevírá veletrh CeBIT novou dimenzi síťového propojení národních a mezinárodních vrcholných manažerů. Díky tomu dojde ke spojení nabídky služeb pro CIO a zástupce ICT s rozhodovacími pravomocemi. Spolu s FINAKI, specialisty na networking, a Strategie-Magazin CIO vytvoří veletržní správa Deutsche Messe nabídku, jejímž prostřednictvím chce umožnit ještě efektivnější setkání uživatelů a firem digitálního světa.

Platforma CeBIT Executive Communications v předvečer veletrhu spojí CeBIT Executive Dialog a House of CIOs jako burzu kontaktů. Nabídne tak příjemné prostředí kongresového centra pro přenos know-how. Připravuje se také nový portál, na kterém budou poprvé online uvedeny všechny aktivity v rámci CeBIT Executive Communications. Nová mobilní informační platforma CeBIT Executive Communications App vytváří prostor pro manažery, kteří chtějí využít veletrh CeBIT k výměně zkušeností a získání informací na určitá témata.

V House of CIOs na výstavišti v hale č. 4 budou každý den veletrhu probíhat workshopy a kulaté stoly pro uživatele a firmy nabízející ICT. V centru pozornosti budou diskuse, prezentace a koordinace účasti na významných událostech a přednáškách.

CeBIT Executive Club v Domě národů s pracovními, zasedacími a odpočinkovými prostory bude sloužit od 6. do 9. března jako exkluzívní "Business Lounge". Je určen pro vybraný okruh CIO z podniků využívajících elektroniku na spolkové a zemské úrovni, šéfy nákupu podniků indexu DAX a manažery, kteří rozhodují o nákupech ICT ve středně velkých firmách. Účast na CeBIT Executive Communications je jen na zvláštní pozvání.

Park MPS

Veletrh CeBIT 2012 poskytne podnikům z oblastí Output-Management a Managed Print Services vlastní výstavní prostor v hale č. 3. Vystavující podniky zde představí celé spektrum inovací v infrastruktuře tisku.

Iniciativu MPS veletrhu podporuje rovněž německý Spolkový svaz kancelářské techniky, který zde opět uspořádá zasedání MPS. Na akci, která se uskuteční ve čtvrtek 8. března, bude prezentováno téma MPS v rámci přednášek z pohledu uživatelů i obchodníků. Kromě všeobecného přehledu o aktuálním stavu proběhne v rámci případové studie podrobnější průzkum potřeb zákazníků. Kongres se bude zabývat i tématy jako je nutnost nového zaměření prodeje, kvalifikace a další vzdělávání. Dále přiblíží metody, kterými mohou obchodníci vytvořit vlastní profil MPS.

Veletrh CeBIT 2012 probíhá v Hannoveru od úterý 6. do soboty 10. března 2012.

Byl pro vás článek přínosný?