Hlavní navigace

Celosvětově první M.2 SSD NAS

29. 4. 2016

Sdílet

 Autor: QNAP
QNAP představil TBS-453A NASbook, první NAS založený na M.2 SSD

TBS-453A je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron N3150 s frekvencí 1,6GHz a k ukládání dat využívá M.2 SSD. Umí fungovat také jako fyzický síťový switch a sdílet přístup k síti s více uživateli a má kompaktní konstrukci s duálním rozhraním HDMI s podporou až 4K rozlišení

QNAP

NAS má dva porty pro gigabitový Ethernet a tři porty gigabitového přepínače. Datová propustnost je až 112 MB/s na jeden port LAN, přenosová rychlost dat šifrovaných 256bitovým AES šifrováním dosahuje až 109 MB/s na jeden port LAN.

TBS-453A má také vybavení určené pro multimediální aplikace. Uživatelé ji mohou připojit k TV nebo A/V přijímači a využívat multimediální obsah v rozlišení až 4K. Díky jeho dvěma mikrofonním konektorům, zvukovému Line-out výstupu, integrovanému reproduktoru a aplikaci OceanKTV lze TBS-453A přeměnit na cenově dostupný karaoke přístroj nebo jej využívat s různými audio aplikacemi.

Zařízení TBS-453A je dodáváno s různými aplikacemi. Po připojení klávesnice, myši a displeje umožňuje Linux Station využívat NAS jako pracovní stanici se systémem Linux. Program Qsirch umožňuje fulltextové vyhledávání v obsahu úložiště, QTS Storage Manager poskytuje webový snímkovací nástroj pro efektivní obnovení dat, Virtualization Station uživatelům umožňuje provozovat na NAS více virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux, UNIX či Android a Container Station integruje virtualizační technologie LXC a Docker.

Cloud22

Cena a dostupnost

Nový 4pozicový M.2 SSD NASbook TBS-453A bude dostupný v prodeji během května.