Hlavní navigace

Centrum chytré domácnosti

 Autor: 2N
2N uvádí stylový vnitřní komunikátor 2N Indoor Touch 2.0
Radek Kubeš 15. 8. 2019

Sdílet

Nabízí 7“ HD displej z tvrzeného skla, wi-fi připojení a proti svému předchůdci čtyřnásobný výkon pro integraci systémů domácí automatizace. Jde o nejvyšší model v řadě interiérových odpovídacích jednotek 2N určený hlavně pro bytové domy. 

2N

Vnitřní odpovídací jednotka 2N® Indoor Touch 2.0 je vybavená 7“ barevným dotykovým displejem, jenž vyniká nejen detailním pohledem na příchozí, ale díky povrchu ze 4mm tvrzeného skla také odolností vůči škrábancům. Obrazovka má příjemný sklon, který spolu se speciálně vytvořeným domovským prostředím zaručuje velmi snadné ovládání – ty nejpoužívanější aplikace jsou k dispozici na jediný dotyk. Stylový design z kvalitních materiálů zůstal stejně jako v předchozí verzi tohoto modelu oceněné prestižní cenou Red Dot Award 2017 nezměněný a zaručuje, že se bude jednotka hodit i do velmi luxusních interiérů.

Uživatel si může díky jednotce snadno a rychle zobrazit živé video z interkomu, a získat tak přehled o aktuálním dění přede dveřmi nebo si přehrát zmeškané či nevyzvednuté hovory. Komunikátor totiž nabízí neočekávaným návštěvníkům možnost zanechat vzkaz. Záznam je navíc doplněný o video z vrátníku. O dokonalou srozumitelnost bez ozvěn se stará zvuk v HD kvalitě.

Vyšší výkon a aplikace třetích stran pro chytrou domácnost

Oproti předchozí verzi je 2N Indoor Touch 2.0 osazený výkonnějším hardwarem a disponuje přibližně 4x vyšším výpočetním výkonem. 2N Indoor Touch 2.0 se dodává s předinstalovanou odemykací licencí pro integrace aplikací třetích stran pro zařízení Android, určených například pro systémy domácí automatizace. Uživatel tak může mít pod kontrolou nejen komunikaci s návštěvníky u dveří, ale například i ovládání klimatizace, světel, domácích kamer, rolet či přehrávání hudby.

Instalace komunikátoru je snadná a netrvá déle než 15 minut, zařízení lze spravovat i vzdáleně přes webové rozhraní. Jednotku lze připojit ethernetovým kabelem, který zaručí napájení i komunikaci. Wi-fi verze pak umožňuje bez strukturované kabeláže se zcela obejít.

Dostupnost a cena

2N Indoor Touch 2.0 se dodává v černém a bílém provedení a ve verzi s wi-fi připojením nebo bez něj za doporučenou maloobchodní cenu od 14 900 Kč.