Hlavní navigace

CES 2013: Novinky od Sony

24. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Sony
Svou „troškou do mlýna“ přispěla na letošním veletrhu CES v Las Vegas také společnost Sony. A bylo rozhodně na co koukat.

Nejvýznamnější novinkou z dílny Sony je rozhodně 65palcový televizor řady Bravia s označením X900, který se chlubí rozlišením 4K, což je neuvěřitelných 3 840 x 2 160 pixelů. Model samozřejmě disponuje i technologiemi vylepšení obrazu, jako je Triluminos Display či Color IQ. Podporuje také technologii bezdrátového přenosu NFC.

Sony Bravia X900

Televizory Sony Bravia mají celkově nový styl, čemuž se přizpůsobuje i nová řada Blu-ray přehrávačů zahrnující celkem čtyři modely. Ty mají společnou uzavřenou optickou mechaniku, která zajišťuje plynulejší přehrávání. Samozřejmostí je Wi-Fi konektivita a přístup na internet.

Sony Blu-ray přehrávač

Na CES byly představeny i nové videokamery řady Handycam. Nejnovější vylepšení se zaměřují především na zlepšení kvality obrazu. Systém optické stabilizace u snímače typu Exmor R dosahuje podle informací společnosti 13x vyšší míry stabilizace. Novinkou je také funkce HDMI-in pro přehrávání obsahu z připojených externích zařízení.

V řadě Cyber-shot přibyly nové fotoaparáty vybavené Wi-Fi rozhraním a vylepšeným obrazovým snímačem Exmor R. Díky Wi-Fi lze bezdrátově stahovat pořízené fotografie do chytrého telefonu či tabletu.

ICTS23

Sony Cyber-shot

Zdroj: TZ Sony