Hlavní navigace

České piškvorky OXO Tic Tac Toe pro Apple Watch

23. 4. 2015

Sdílet

 Autor: MasterApp
V AppStore se během dneška objeví první hra českých vývojářů pro Apple Watch. Brněnští MasterApp Solutions, kteří pro vývoj aplikací využívají zázemí datových center mateřského Master Internet, uvedli na trh piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch.
Adam Kencki 23. 4. 2015

V AppStore se během dneška objeví první hra českých vývojářů pro Apple Watch. Brněnští MasterApp Solutions, kteří pro vývoj aplikací využívají zázemí datových center mateřského Master Internet, uvedli na trh piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch.

skoleni31_1

Nová hra OXO Tic Tac Toe Watch funguje na všech Apple zařízení včetně hodinek Apple Watch. Vysvětlovat přincip piškvorek snad není zapotřebí. OXO Tic Tac Toe Watch funguje na iPhone, iPad, iPad a díky podpoře sadě Watch kit i na hodinkách Apple Watch. Hráči zatím mohou hrát pouze single player, ale v další verzi již bude možné svádět souboj proti kamarádům.

MasterApp Solutions, která vyvíjela OXO Tic Tac Toe Watch již úspěšně uvedla na trh i aplikaci dětské chůvičky Annie Baby Monitor, která je rovněž dostupná na hodinkách Apple Watch. Annie Baby Monitor nabízí například při přepínání mezi wi-fi a mobilními sítěmi. Rodiče navíc mohou sledovat až 4 děti z neomezeného počtu rodičovských jednotek. Za divizí MasterApp Solutions stojí český provozovatel datových center Master Internet. Hra je ke stažení na iTunes