Hlavní navigace

Český software MakeDoc se prosadil i v USA

Česká společnost Pike Electronic se v USA dokázala prosadit na celosvětové konferenci Tucon 2008 díky svému originálnímu českému software MakeDoc.
Martin Noska 3. 6. 2008

Sdílet


Česká společnost Pike Electronic se v USA dokázala prosadit na celosvětové konferenci Tucon 2008 díky svému originálnímu českému software MakeDoc.

MakeDoc je dokumentační řešení pro integrační nástroje společnosti Tibco Software. Produkt umožňuje automatické generování dokumentace z projektů realizovaných v Tibco BusinessWorks a Tibco BusinessEvents a přináší klíčové výhody jako úsporu času v každé fázi projektu a tím i úsporu peněz, zvýšení kvality kódu a konzistentní a vždy aktuální dokumentaci.

President společnosti Pike Electronic Josef Fischer sdělil: „Je to úžasná příležitost opět posílit naši spolupráci s lídrem na trhu aplikační integrace a Business Process Managementu. Loňská účast byla pro nás velmi přínosná a pro letošní rok jsme se rozhodli ji povýšit na platinové partnerství. I to odráží naši silnou pozici. Partnerem společnosti Tibco jsme od roku 2003 a máme jeden z největších týmů certifikovaných Tibco inženýrů v regionu CEE, konkrétně 25 odborníků."

Výkonný ředitel společnosti Čestmír Pail dodal : „Přiznám se, že jsme velice hrdí na to, že účastníci konference označili náš stánek za nejzajímavější ze všech. Oproti loňskému prvnímu vystoupení na celosvětové konferenci Tucon 2007, jsme se letos výrazně prosadili mezi ostatními partnery a náš stánek patřil mezi nejnavštěvovanější na konferenci.

Naše prezentace v hlavním programu dne 2.5.2005 měla značný, pozitivní ohlas u posluchačů a na webu konference získala maximální počet, tedy 5 hvězdiček. Přivážíme desítky vážných poptávek od potenciálních odběratelů z celého světa a to je přesně to co jsme od konference očekávali“

Pike Electronic se jako partner účastnil již loňského ročníku konference, kterou navštívilo na 1.100 návštěvníků z řad odborníků, a kde byla zastoupena jedna třetina významných světových společností z žebříčku Fortune Global 500. Na letošním ročníku bylo rovněž 1100 účastníků.