Hlavní navigace

"Český" telefon Verzo Kinzo se prodává na slevových portálech

 Autor: Verzo
Projekt česko-americké spolupráce, smartphone Verzo Kinzo, nejspíše definitivně propadl. Nalezli jsme jej na slevovém portálu za méně než tři tisíce.
Pavel Kreuziger 19. 10. 2012

Sdílet

Telefon s diamantovým designem od českého návrhářského studia Novaque, které vede Petr Novák, se původně prodával za necelých osm tisíc korun. V březnu letošního roku však výrobce drasticky změnil cenovou politiku a doporučená cena telefonu tak šla na 4 799,- korun včetně DPH. Ani za tuto cenu se však nejspíše neprodával, a tak se nakonec objevil na Slevomatu za 2 879,- Kč.Verzo Kinzo

Verze s navigací Sygic s mapami států Evropské unie a Ruska je v prodeji za 3 389,- Kč. Verzo k telefonu již tradičně nabízí množství příslušenství, jako je USB nabíječka do auta, kožené pouzdro či sluchátka.

Dle našeho názoru se telefon špatně prodává zejména proto, že nenabízí možnost aktualizace na Android 4.0 ICS nebo 4.1 Jelly Bean. Je zaseknutý na Androidu 2.2, který je bohužel dost zastaralý. Výhodou tak pro našince může být jeho české uživatelské prostředí. Pokud nevíte, co od tohoto telefonu můžete očekávat, naši recenzi Verza si můžete přečíst zde.