Hlavní navigace

Cestovní Bluetooth klávesnice od Microsoftu

 Autor: Microsoft
Společnost Microsoft představila praktickou klávesnici Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000 s podporou bezdrátové technologie Bluetooth.
Adam Kencki 26. 2. 2012

Sdílet

Novinka je díky svému tenkému profilu a univerzální bezdrátové technologii určena především na cesty, majitelům tabletů a pro notebooky s minimem USB vstupů, které už žádný další USB přijímač nepojmou.

Zpracování klávesnice Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000 vychází z ergonomického designu „Comfort Curve“. Ten dodává klávesnici typické zakřivení, díky kterému má uživatel své zápěstí pří psaní v přiozenější pozici. Klávesnice disponuje technologií Bluetooth 2.1 a je zpětně kompatibilní i s Bluetooth 2.0. Je vhodná pro psaní dlouhých emailů nebo zápisků do mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy iOS nebo Android.

Klávesnici napájí dvojice AAA baterií. Jejich předpokládaná výdrž dosahuje až 10 měsíců při denním používání. Stavový LED indikátor včas uživatele upozorní, kdy je třeba baterie vyměnit.Novinka Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000 je v prodeji za doporučenou cenu 1 299 Kč.

 

Klávesnice Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 500:

  • Bluetooth 2.1 – díky použití univerzální bezdrátové technologie Bluetooth 2.1 nepotřebuje uživatel žádný USB přijímač v zařízení. Klávesnice je zpětně kompatibilní s Bluetooth 2.0.
  • Ergonomie – klávesnice je zpracována v ergonomickém designu „Comfort Curve“, který společnost vytvořila v úzké spolupráci s předními odborníky na ergonomii a podporuje přirozenější pozici zápěstí.
  • Design – minimalistický, praktický a nízkoprofilový design přijde vhod zejména na cestách.
  • Kompatibilita – klávesnici lze díky technologii Bluetooth spárovat s mobilními telefony a tablety s operačními systémy iOS nebo Android.
  • Výdrž – LED indikátor stavu baterií na čelní straně klávesnice uživatele včas upozorní, že je třeba vyměnit baterii. Výdrž baterií při denním používání je 10 měsíců.