Hlavní navigace

ChannelWorld Awards 2012: výrobce a distributor roku vyhlášeni

18. 2. 2013

Sdílet

 Autor: © IDG CZ
Redakce časopisu ChannelWorld a vydavatelství IDG Czech Republic vyhlásily výsledky ankety ChannelWorld Awards, kterou metodicky zastřešuje výzkumná agentura IDC.

ChannelWorld Awards 2012Zástupci výrobců a distributorů ICT produktů převzali ocenění za spolupráci v roce 2012.

V ChannelWorld Awards, které oficiálně navazují na nejstarší českou anketu o IT Distributora roku a již třetím rokem oceňují prostřednictvím hlasů channel partnerů také IT výrobce roku, letos hlasovalo 751 zástupců ze 615 firem z České (57 %) i Slovenské republiky (43 %) v období od 10. 9. 2012 do 31. 1. 2013.

Anketu letos poprvé metodicky zaštiťuje výzkumná agentura IDC, která ověřila správnost vyhodnocení výsledků. „Vážíme si spolupráce s IDC a věříme, že odborný posudek přední mezinárodní analytické a poradenské společnosti specializované na trhy ICT dodá ještě větší váhu výsledkům nejstarší ankety o distributory a výrobce roku,“ uvedl Jan Mazal, šéfredaktor ChannelWorldu.

Tradiční IT reselleři, retail a e-tail hlasovali pro broadline a specializované distributory a výrobce (hlasující ze Slovenska volili pouze distributory). VAR, systémoví integrátoři, IAP a ISV hlasovali ve všech kategoriích včetně distributorů s přidanou hodnotou. Ocenit vzájemnou spolupráci v prodejních a distribučních kanálech mohli i výrobci a distributoři.

Kompletní výsledky najdete na webu ChannelWorld.

Autor článku