Hlavní navigace

Chcete zkusit generátor fotografií nahých žen? Dostanete fotky jako z hororu

25. 8. 2022

Sdílet

 Autor: Prinstreeny PCWorld
Obrovský zájem vyvolal v těchto dnech generátor fotografií nahých žen Pornpen.ai. Většinou nebudete mít šanci si ho vyzkoušet, server je totálně přetížený. Pokud budete mít štěstí, dostanete fotku s obličejem ženy z béčkového hororu. O obličej ale evidentně zájemcům nejde.

Tento týden jsme upozornili na aplikaci Midjourney, což je skvělý generátor uměleckých děl využívající umělé inteligence. Je nyní k dispozici pro všechny, jen musíte mít účet na Discordu.

Pornpei.ai je úplně jiné kafe, jak už ostatně napovídá jeho název. Tvůrci aplikace v jednoduchém rozhraní nabízí, aby si každý podle zvolených filtrů nechal vytvořit svou ideální ženu. Samozřejmě nahou a pokud možno i v explicitní scéně. Chcete prostě blondýnu s nadváhou na pláži? Jak je libo.

CS24

Uživatelské rozhraní Pornpei.ai

Uživatelské rozhraní Pornpei.ai

Autor: Printscreen PCWorld

Každopádně je to kontroverzní věc a ta logicky budí zájem. I proto server neustále hlásí: „Server is overloaded, please try again later.“

Máte alespoň šanci si prohlédnou vytvořená dílka. A je to tedy bizár. Pokud se zaměříte na obličeje, dostanete přehlídku, která připomíná výtvory maskérů ultralevného hororového filmu. Ale třeba právě to někoho láká.

Skutečné nebo uměle vytvořené? Poznáte, co je vyfotografované a co stvořila umělá inteligence? Přečtěte si také:

Skutečné nebo uměle vytvořené? Poznáte, co je vyfotografované a co stvořila umělá inteligence?

Byl pro vás článek přínosný?