Hlavní navigace

Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro MacOS X Snow Leopard

Check Point Software představil produkt Full Disk Encryption pro MacOS X 10.6 Snow Leopard – řešení pro šifrování pevných disků s autentifikací před zavedením operačního systému, které nyní podporuje platformu společnosti Apple.
22. 1. 2010

Sdílet

Check Point Full Disk Encryption podporuje MacOS X, Windows, Linux, virtualizované systémy založené na VMware a systémy mobilních zařízení (Symbian, Windows Mobile a Palm.)

Produkt podle dodavatele zjednodušuje nasazení a správu zabezpečení koncových bodů pomocí automatického zašifrování obsahu všech pevných disků, včetně operačního systému a stávajících, dočasných i smazaných systémových souborů. Tato nová úroveň ochrany zabezpečuje podniky před neoprávněným přístupem ke korporátním informacím nebo síťovými útoky, a to i v případě, že pevný disk je fyzicky nainstalován do jiného počítače.

Check Point Full Disk Encryption nabízí také centralizované nasazení, správu i logování pro jednodušší řízení bezpečnostních politik a zajištění shody všech nastavení.

Pre-Boot autentifikace vyžaduje uživatelské jméno a heslo před zavedením operačního systému, což zvyšuje bezpečnost. Check Point Full Disk Encryption podporuje také autentizaci dalšími prostředky, jako jsou čipové karty s certifikáty nebo tokeny. Funkce Secure Remote Help nabízí uživatelům možnost vzdálené pomoci a on line vzdálenou podporu při ztrátě přístupového tokenu nebo hesla.  Centrální správa a logování umožňuje prosazování centrální bezpečnostní politiky k zajištění rostoucích bezpečnostních potřeb.