Hlavní navigace

Check Point nabízí ZoneAlarm 2012 s novými cloudovými funkcemi

20. 6. 2011

Sdílet

Check Point Software představil novou verzi bezpečnostního řešení ZoneAlarm 2012. Antivir v rámci sady je založen na ZoneAlarm DefenseNet, který využívá cloudové služby.

Software nabízí např. soukromé prohlížení (Private Browsing), službu Data Lock – šifrování pevného disku, bezpečnou kontrola Facebooku - SocialGuard Facebook - a nové funkce pro rodičovskou kontrolu. Ovládací prvky umožňují rodičům omezovat čas strávený on-line nebo při hraní her, zablokovat pornografii, nenávistné stránky, chaty, online hazardní hry, zabránit obtěžování a chrání před nevhodným chováním ze strany jiných uživatelů, včetně řady dalších možných funkcí a nastavení.  

Hlavní vlastnosti podle dodavatele: 

•           Režim soukromého prohlížeče nejen, že vymaže stopy po surfování uživatele, ale také virtualizuje, šifruje a maže všechny aktivity a obsah, který se zobrazil v prohlížeči - i jeho pluginech.

•           Služby pro ochranu identity monitorují platební aktivity uživatele a upozorní na podezřelé aktivity, popřípadě poskytnou napadeným pomoc při nápravě.

skoleni

•           ZoneAlarm Datalock automaticky šifruje pevný disk, aby ostatním zabránil v prohlížení v PC, laptopu nebo netbooku uživatele.

•           ZoneAlarm SocialGuard chrání uživatele a děti uživatelů na Facebooku.