Hlavní navigace

CheckPoint nabízí rozšiřující moduly pro R75

2. 6. 2011

Sdílet

Nové softwarové moduly pro svůj bezpečnostní systém R75 představila společnost Check Point. Jde o moduly Application Control a Identity Awareness (doplňují prvky Data Loss Prevention a Mobile Access).

Application Control je řešení pro zabezpečení a správu aplikací Web 2.0. Nabízí mimo jiné technologii UserCheck, která zaměstnancům přináší větší volnost a IT administrátorům umožňuje nastavit pravidla pro používání těchto aplikací.

top100

Produkt je propojen s aplikací Check Point AppWiki, podle dodavatele největší knihovnou aplikací, která obsahuje více než 100 000 widgetů pro Web 2.0 a přes 4 500 internetových aplikací pro sociální sítě, instant messaging a streamování médií.

Druhý nový modul Identity Awareness dovoluje spravovat bezpečnostní politiky na základě uživatelů a uživatelských skupin. Firmy tak dle CheckPointu díky jasně vytvořeným politikám založených na identitách uživatelů získají pokročilou správu aplikací a přístupu. Pro rychlé a snadné nasazení Identity Awareness lze využít služby Active Directory Microsoftu.