Hlavní navigace

Chladící notebooková podložka Logitech N200

21. 6. 2011

Sdílet

 Autor:
Logitech uvedl další podložku pod notebook, Cooling Pad N200, která zlepšuje cirkulaci vzduchu, a tím i chlazení počítače.

Společnost Logitech představila energeticky úspornou podložku pod notebooky Logitech Cooling Pad N200, která slibuje více pohodlí bez ohledu na to, kde svůj notebook používáte – třeba na pohovce, v posteli nebo dokonce na podlaze.

Podložka Logitech Cooling Pad N200 nabízí, podobně jako jiné takové příslušenství, chlazení zajištěné údajně prakticky nehlučným nakloněným větráčkem s velkou mřížkou. Vzduch se bez překážek a rovnoměrně nasává ze zadní strany a z boků a rychlost větráčku lze měnit ve dvou stupních nebo jej úplně vypnout, takže proud chladicího vzduchu můžete upravovat. Protože je ventilátorek napájen přes USB, je navržen tak, aby představoval co nejmenší zátěž pro baterii notebooku. Podložka je logicky co nejvíce lehká a má štíhlý design, aby se dala snadno se přenášet z místnosti do místnosti.

Očekává se, že podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 bude v České republice k dostání koncem června za doporučenou maloobchodní cenu 990 Kč.

Logitech N200

Logitech N200