Hlavní navigace

Chytré hodinky Alcatel Onetouch Watch

17. 6. 2015

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch zahájil v Česku a na Slovensku prodej chytrých hodinek Watch, které nabízejí tradiční vzhled a nové inteligentní funkce.

Alcatel Onetouch zahájil v Česku a na Slovensku prodej chytrých hodinek Watch, které nabízejí tradiční vzhled a nové inteligentní funkce.

Novinka je kompatibilní se smartphony Android i iOS, a kromě zobrazování aktuálního času zvládne také příjem notifikací, ovládání fotoaparátu a hudby v mobilu nebo měření fitness aktivit.

Alcatel Onetouch Watch

Cloud22

Dotykový displej hodinek má úhlopříčku 1,22 palců, uvnitř kruhového pouzdra se skrývají všechny funkce, které od chytrých hodinek očekáváte – měření tepu, monitorování spánku, pohybu nebo možnost propojení s vaším smartphonem. Watch se dostanou na trh ve dvou variantách – ve sportovní červenočerné a bílé.

Watch jsou kompatibilní se smartphony, které využívají operační systémy Android 4.3 a vyšší, případně iOS 7 a vyšší, a disponují současně rozhraním Bluetooth 4.0 nebo novějším. Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě (IP67). Zásadní pro každodenní používání chytrých hodinek je výdrž baterie s kapacitou 210 mAh, která je u tohoto modelu nadstandardní – až pět dní. Zařízení se v Česku a Slovensku začne prodávat v nejbližších dnech za cenu 3 490 Kč.